کد خبر: 776564 A

مدیر تیم فوتبال پدیده شهر خودرو گفت: شاید پیشنهاد پرسپولیس پیشنهاد درستی نبود چرا که مربی ما قرارداد داشت اما با این همه به احترام هواداران پرسپولیس یکی دو جلسه مذاکره انجام شد.

به گزارش ایلنا، مجتبی سرآسیایی مدیر تیم پدیده شهر خودرو درباره ادامه همکاری با یحیی گل‌محمدی  گفت:‌ بحث آقای گل‌محمدی در رسانه‌ها تب و تاب داشت اما خیال ما راحت بود چرا که او با ما قرارداد داشت و از نظر اخلاقی هم می‌دانستیم که آقای گل‌محمدی کار را خراب نمی‌کند. ما آرام بودیم اما فضا ملتهب بود. هرچند که این یک مقوله حرفه‌ای است. 

او ادامه داد: شاید پیشنهاد پرسپولیس پیشنهاد درستی نبود چرا که مربی ما قرارداد داشت اما با این همه به احترام هواداران پرسپولیس یکی دو جلسه مذاکره انجام شد و در نهایت مسئولان باشگاه ما موفق شدند یحیی گل‌محمدی را در تیم نگه دارند.

سرآسیایی در خصوص فعالیت باشگاه پدیده شهر خودرو در فصل نقل و انتقالات هم افزود: هواداران بدانند که ما با نظر آقای گل‌محمدی حدود یک ماهی است که درگیر نقل و انتقالات هستیم. اولویت ما در تمدید قرارداد بازیکنان بود و تقریباً حداکثر این مسئله هم انجام شد. ما در دو پست با نظر آقای گل‌محمدی و پیگیری آقای حمیداوی به دنبال جذب بازیکن خارجی هستیم. هرچند که تا الان مهدی رحمتی، فرشاد فرجی، علیزاده و دو بازیکن جوان جذب شده‌اند و دو بازیکن خارجی هم در پست کلیدی می‌گیریم. البته بهنام برزای هم از جمع ما جدا شد. 

مدیر تیم پدیده شهر خودرو درباره مذاکرات این باشگاه با شیمبا اظهار داشت: مذاکرات با او ادامه دارد اما کار ما سخت است چرا که به دلیل طلبی که از باشگاه فولاد دارد اولویت او مذاکره با این باشگاه است و از طرفی مسئولان فولاد هم می‌خواهند او را در تیم خود نگه دارند و احتمالاً پیشنهاد خوبی هم به او خواهند داد و این مسئله کار ما را برای جذب این بازیکن سخت می‌کند.

پرسپولیس یحیی گل محمدی پدیده شهر خودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر