کد خبر: 776560 A

سرمربی تیم ملی فوتسال زیر 20 سال اندونزی گفت: بازیکنان ایران به شرایط جوی اینجا عادت دارند. این روی ایران تاثیر مثبت و روی تیم ما تاثیر منفی داشت.

به گزارش ایلنا، سایان کارمادی سرمربی تیم ملی فوتسال زیر 20 سال اندونزی پس از شکست ۹ بر یک شاگردانش مقابل ایران، اظهار داشت: بابت این پیروزی به تیم ایران تبریک می‌گویم. ما تلاش‌مان را کردیم و هر کاری که برای پیروزی لازم بود را انجام دادیم. به هر حال ایران نمی‌خواست که مقابل هوادارانش بازی را واگذار کنند.بازیکنان من جوان هستند و خیلی تلاش کردند و من از آنها ممنونم.

او ادامه داد: ما بازی سختی مقابل ایران داشتیم و آنها از نقاط ضعف ما استفاده کردند. ما جزو تیم‌های قوی آسیا نیستیم، اما ایران تیم قدرتمندی است. مقام چهارمی، بهترین نتیجه‌ای بود که می‌توانستیم در این مسابقات کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتسال زیر ۲۰ سال اندونزی خاطرنشان کرد: ما استراتژی‌های مختلفی را مقابل ایران امتحان کردیم و این درسی است که باید از این بازی‌ها بگیریم. ایران تیم بسیار قوی و سرعتی دارد. بازیکنان ایران فوق‌العاده هستند و ما در سرعت و فیزیک بدنی از آنها عقب بودیم. با این حال ما می‌خواهیم با این تیم به جام جهانی زیر ۲۰ سال برویم.

کارمادی در ادامه عنوان کرد: بازیکنان ایران به شرایط جوی اینجا عادت دارند. این روی ایران تاثیر مثبت و روی تیم ما تاثیر منفی داشت.

وی در پاسخ به این سوال که «چه برنامه‌ای برای آینده بازیکنان جوان اندونزی دارید؟»، گفت: این لحظه تاریخی برای فوتسال اندونزی، بازیکنان و مربیان تیم ماست. با فدراسیون فوتبال اندونزی صحبت می‌کنم، چون هدف ما حضور در جام جهانی ۲۰۲۴ خواهد بود.

کارمادی سرمربی تیم ملی فوتسال زیر 20 سال اندونزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر