کد خبر: 776532 A

سانچز پس از سپری کردن دوره قرضی ناموفق در سوانزی به بایرن مونیخ بازگشت. در فصل سپری شده زیر نظر نیکو کواچ، او اکثرا نیمکت نشین بود و همین مسئله موجب نارضایتی وی شده است.

به گزارش ایلنا، رناتو سانچز هافبک 21 ساله پرتغالی و ناراضی باشگاه بایرن مونیخ در این فصل در حالی در 26 بازی برای باوارایی‌ها به میدان رفت که تنها در 5 بازی از همان ابتدا در ترکیب قرار داشت، به همین دلیل این ستاره نیمکت نشین درخواست خروج خود را به سران بایرن اعلام کرده است.

به نقل از رسانه‌های آلمانی، هافبک جوان خواهان ترک بایرن مونیخ در تابستان شده و می خواهد به جایی برود که بیشتر بازی کند. حتی گفته می شود مقصد مورد علاقه او، پاری سن ژرمن است، اولی هونس یکی از هواداران رناتو سانچز بوده و سبک بازی اش را دوست دارد. سانچز نیز دوستان خوبی در بایرن مونیخ دارد و حضور در باشگاهی مانند بایرن مونیخ را می پسندد ولی کم بازی کردن و همچنین عدم دادن اعتماد به نفس از جانب نیکو کواچ موجب شده او خواهان جدایی از جمع باواریایی ها باشد.

گفته می‌شود سانچز پس از آخرین دیدار دوستانه بایرن مونیخ بر سر کواچ با صدای بلند فریاد زده که حال به تعطیلات می روم و پس از آن هرگز دیگر پیراهن بایرن مونیخ را نخواهم پوشید.

سلنجز در این 26 بازی 2 بار موفق به امر گلزنی شده و همچنین دو پاس گل داده است.

بایرن رناتو سانچز پاریس سن ژرمن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر