کد خبر: 776521 A

مونتی با انتقاد شدید علیه فدارسیون آرژانتین ، دلیل نتیجه نگرفتن این تیم و شرایط بحرانی تیم ملی کشورش را دو رو بودن مدیران فوتبال آرژانتین اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، سزار لوئیس مونتی اسطوره فوتبال آرژانتین در اظهارت اخیر خود به شدت از وضع اسف بار تیم ملی کشورش انتقاد کرد و اعلام نمود حتی کرایوف و گواردیولا هم نمی‌توانند در این سیه روزی به داد آرژانتین برسند.

این اسطوره گفته: تیم ملی یک دنیای دیگر است، اینجا برای هدایت تیم ملی بحث تجربه داشتن و نداشتن مطرح نیست، گزینه‌های دیگر پیشنهادی به همراه اسکالونی نیز تجربه چندانی نداشتند فقط برعکس اسکالونی چند تیم باشگاهی را هدایت کردند، اوضاع به حدی  خراب است حتی کرایفو بزرگ و گواردیولا هم نمی‌توانند آن را تغییر دهند، ما تنها نباید به نتایج محدود شویم و این کار اشتباه بزرگی‌ست.

او در ادامه گفت: سرنوت آرژانتین هر چه که باشد چه از گروه صعود کند چه نکند چیزی را تغییر نخواهد داد، اما من ترجیح می‌دهم بخاطر نام آرژانتین هم که شده این تیم حداقل به دور بعدی رقابت‌ها صعود کند، هر چند اگر این پنج شنبه یا دوشنبه هفته بعد به خانه برگردیم هیچ چیز تغییر نخواهد کرد، متاسفانه تیم ملی بازیچه دست  یک عده میر شده است که در مقابل دوربین یک چیز می‌گوید و در پشت آن چره دیگری دارند.

آرژانتین تا کنون 32 بار در رقابت‌های کوپا امریکا شرکت کرده که 28 بار موفق به حضور در فینال شده و 14 بار موفق به کسب عنوان قهرمان گشته و در 4 دوره بعدی در رتبه سوم این رقابت‌ها قرار گرفته، همچنین آنها در 2 دوره قبلی به فینال این رقابت‌ها صعود کرده و حالا باشکست در مقابل کلمبیا و تساوی مقابل پاراگوئه در آستانه حذف در مرحله گروهی قرار دارند.

آرژانتین منوتی کوپا آمریکا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر