کد خبر: 776506 A

سرمربی تیم جوانان در خصوص کلاس‌های مربیگری صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سیروس پورموسوی در حاشیه کلاس‌های مربیگری پیشرفته فوتبال ایران اظهار داشت: سطح این مسابقات بسیار بالاست و قرار بود زودتر از این‌ها برگزار شود ولی با تاخیر بیشتر از یک ساله برگزار شد. همانطور که دیدید اکثر سرمربیان با سابقه و کارنامه‌دار که در سطح لیگ برتر شاغل هستند در این دوره حضور پیدا کردند و این دوره خیلی می‌تواند مفید باشد.

وی در مورد تیم جوانان ایران هم گفت: یک تورنمنت 12 جانبه در روسیه داشتیم که تیم ششم شدیم و مسابقات خوبی بود و تجربه بچه‌ها بالاتر رفت و می‌تواند در آینده مفید باشد و به ما کمک کند. امیدوارم در ادامه بتوانیم روند رو به رشدی داشته باشیم.

پورموسوی در مورد دوری از لیگ برتر هم عنوان کرد: من پیشنهاد لیگ برتری داشتم ولی به خطار تعهدی که به تیم جوانان داشتم با تشکر از آنها و پوزش این پیشنهاد را رد کردم. بعد از مسابقات جوانان اگر پیشنهادی به دستم برسد روی آن فکر می‌کنم.

سرمربی سابق استقلال خوزستان در خصوص سقوط این تیم هم گفت: این تیم واقعاً حیف بود و به خاطر شیوه بازی‌اش علاقه مندان زیادی داشت ولی مدیران باشگاه در حقش بی‌مهری کردند و مشکلات مالی به قدری فشار آورد که این تیم در نهایت سقوط کرد.

استقلال خوزستان سیروس پورموسوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر