کد خبر: 776418 A

شمسایی : هیچکس نمی تواند به عملکردتان خرده بگیرد/ ناظم الشریعه : نرسیدن به فینال بدترین اتفاق نیست

سرمربی تیم ملی فوتسال بزرگسالان و ستاره سابق فوتسال ایران و جهان با حضور در هتل محل اقامت تیم امید فوتسال دقایقی را با آنها به گفت و گو پرداختند.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، تیم ملی فوتسال امید کشورمان در دیدار رده بندی مسابقات قهرمانی زیر 20 سال آسیا از ساعت 16:00 امروز به مصاف تیم اندونزی می رود.

محمد ناظم الشریعه و وحید شمسایی با توجه به حساسیت این دیدار برای کسب مقام سوم مسابقات با حضور در هتل شهریار تبریز نهار را در کنار محمدحسن انصاریفرد و داود پرهیزکار و سایر اعضای تیم فوتسال صرف کردند.

پس از آن شمسایی خطاب به ملی پوشان گفت : در ابتدا به همه شما خسته نباشید می گویم. عملکردتان در بازی با ژاپن بسیار خوب بود و از نظرم هیچکس نمی تواند به شما خرده بگیرد. بازی را به طور مستقیم دنبال کردم و همگی شاهد این بودیم که با بدشانسی رو به رو شدید. برای بازی امروز مقابل اندونزی باید مصمم باشید. شما شاکله اصلی تیم ملی فوتسال ایران در آینده هستید و می بینید که سرمربی تیم ملی بزرگسالان هم در اینجا حضور دارد که این باید برای شما انگیزه بالایی باشد.

محمد ناظم الشریعه نیز در در ابتدا گفت : شمسایی از بزرگسان فوتسال ایران و جهان است و حضورش درکنار شما ، اهمیت مسابقه امروز را نشان می دهد. باید از همه کسانی که به هر نوعی برای برگزاری شایسته این مسابقات زحمت کشیده اند ، تشکر کنم. شرایط و سختی های فوتسال همین است ، در 30 ثانیه همه چیز تغییر می کند. از نظرم نرسیدن به فینال بدترین اتفاق نیست اما نباید فراموش کنید که تفاوت مقام سوم و چهارم ، یک سکوی 15 سانتی متری است که تفاوت زیادی ایجاد می کند. امیدوارم تمرکز زیادی برای بازی امروز داشته باشید که مهمترین مورد برای بازی امروز همین بحث تمرکز است. حیف است که دست خالی بمانیم ، پس به خاطر همه تلاش های خودتان و خانواده تان سعی کنید که امروز پیروز شوید.

فوتسال امید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر