کد خبر: 776213 A

امیر قلعه نویی به دنبال پایان حسرت قهرمانی

سپاهان با وجود جدایی 9 بازیکن و جذب 6 بازیکن جدید هنوز کارهای اصلی خود در پنجره تابستانی را انجام نداده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا،‌ سپاهان که دور جدید تمریناتش را برای فصل جدید از امروز استارت می‌زند هنوز کارش در پنجره تابستانی نقل و انتقالات به پایان نرسیده و با وجود جدایی 9 بازیکن و اضافه کردن 6 بازیکن دیگر، هنوز 5 هدف نقل و انتقالاتی در پیش دارد که تا این لحظه به آن نرسیده و در تلاش است آنها را عملی کند. این 5 هدف بزرگ که تمدید با 2 بازیکن و جذب 3 بازیکن جدید است نقش تعیین کننده‌ای در وضعیت سپاهان در فصل جدید خواهد داشت.

 

کی‌روش استنلی: درخواست مالی سنگین

آقای گل فصل گذشته لیگ برتر قراردادش با سپاهان تمام شده و تا این لحظه هم با باشگاه برای ماندن به توافق دست پیدا نکرده است. کی‌روش هنوز در تعطیلات تابستانی بسر می‌برد و پس از بازگشت به ایران نشستی با مدیران باشگاه خواهد داشت و تکلیفش مشخص خواهد شد. شنیده می‌شود او درخواست 700 هزار دلاری از سپاهان دارد و باید دید باشگاه می‌تواند با این خواسته استنلی که تفاوت زیادی با قرارداد فصل گذشته او دارد موافقت کند یا نه.

 

ولادیمیر کومان: در آستانه تمدید

این بازیکن هم فصل گذشته به سپاهان پیوست و کادرفنی از عملکرد او راضی بوده و درخواست حفظ او را داشته است ولی تا این لحظه به دلیل اینکه او هم همچنان در ایران نیست قراردادش هنوز تمدید نشده است. در مورد کومان شنیده می‌شود توافقات اولیه انجام شده و خود این بازیکن هم رضایت داده با سپاهان تمدید کند و اگر در روزهای آتی اتفاق خاصی نیافتد او در سپاهان می‌ماند و قراردادش را تمدید می‌کند.

 

کاوه رضایی؛ ماموریت غیر ممکن

نام کاوه رضایی چند هفته‌ای است که در فهرست خرید سپاهان دیده می‌شود ولی تا این لحظه توافقی برای جذب او حاصل نشده است. کاوه هم به دلیل اوضاعش در بروژ و هم به دلیل مشکلات خانوادگی قصد دارد حداقل برای یک سال هم که شده به ایران برگردد و با توجه به قرارداد طولانی مدتش با باشگاه بلژیکی ظاهرا تنها راه بازگشتش به لیگ برتر به صورت قرضی خواهد بود و این هم بستگی به توافق دو باشگاه دارد. در این میان صحبت‌هایی از علاقه استقلال به جذب این بازیکن هم شنیده می‌شود و اگر آبی‌ها وارد معامله جذب او شوند کار سپاهان حسابی سخت خواهد شد.

 

فرشاد احمدزاده؛ یکی از چند پیشنهاد

فرشاد احمدزاده هم که به دلیل اوضاع نه چندان خوبش در اسلواکی هوای بازگشت به سرش زده این روزها به جز سپاهان مورد توجه چند تیم دیگر قرار دارد ولی اینطور به نظر می‌رسد که احمدزاده در انتظار مشخص شدن وضعیت نیمکت پرسپولیس و اینکه راهی برای بازگشت او به تیم سابقش هست یا نه مانده و پاسخ پیشنهاد سپاهان و تراکتورسازی را فعلاً به تعویق انداخته است. در هر صورت سپاهان برای جذب احمدزاده یک یا چند رقیب لیگ برتری خواهد داشت و باید دید می‌تواند این بازیکن را بدست بیاورد یا نه.

 

بشار رسن؛ گزینه گران قیمت

هافبک عراقی با وجود اینکه قراردادش با پرسپولیس تمام شده و هزینه‌ای برای دریافت رضایت‌نامه او وجود ندارد ولی به خاطر شرایط سنی خوبی که دارد جزو بازیکنان گران قیمت بازار تابستانی محسوب می‌شود که تا کنون خود پرسپولیس هم موفق به تمدید با او نشده است. سپاهان بشار رسن را می‌خواهد ولی باید دید می‌تواند هزینه نسبتاً بالای جذب او را بپردازد یا نه.

 

 

لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان نقل و انتقالات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر