کد خبر: 776109 A

صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک و مجید کیهانی رییس فدراسیون دو و میدانی و عضو هیأت اجرایی و تنی چند از اعضای این هیأت به دعوت از کمیته بین المللی المپیک جهت حضور در مراسم افتتاحیه ساختمان جدید IOC عازم سوییس شدند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی، دکتر صالحی امیری رییس کمیته ملیالمپیک به همراه مجید کیهانی رییس فدراسیون دو‌و‌میدانی و‌عضو هیأت اجرایی کمیته ملی المپیک در این سفر ضمن حضور در مراسم افتتاحیه ساختمان جدید IOC، با توماس باخ رییس و برخی مدیران کمیته بین المللی المپیک نیز دیدار و گفتگو خواهند داشت.

همچنین با توجه به افتتاح موزه ملی ورزش، المپیک و پارالمپیک دیداری بین مسئولان کمیته ملی المپیک ایران و مسئولان موزه IOC جهت تبادل تجربیات، افزایش همکاری و جدب حمایت انجام خواهد شد.

در برنامه تهیه شده برای این سفر رییس کمیته ملی المپیک و همراهان کشورمان با توجه به حضور روسای کمیته المپیک ۲۰۰کشور جهان دیدارهایی را با روسای کمیته المپیک برخی کشورها جهت افزایش تعاملات و تبادلات ورزشی خواهد داشت.

در حاشیه این سفر قرار است دکتر صالحی امیری به همراه هیأت همراه دیداری با حضور روسا و نمایندگان کمیته‌های المپیک عضو اکو داشته باشد تا آخرین هماهنگی‌ها در خصوص بازی‌های ورزشی اکو که به میزبانی کشورمان در جزیره کیش برگزار می‌شود صورت پذیرد.

لازم به ذکر است کلیه هزینه‌های این سفر از سوی کمیته بین المللی المپیک پرداخت می‌شود.

کمیته ملی المپیک فدراسیون دو ومیدانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر