کد خبر: 775995 A

10 شایعه برتر نقل و انتقالات اروپا

نقل و انتقالات فوتبال اروپا روزهای حساس خود را سپری می‌کند.

به گزارش ایلنا، 10 شایعه برتر امروز نقل و انتقالات فوتبال اروپا را مشاهده می‌کنید:

1. روملو لوکاکو، مهاجم منچستریونایتد با پذیرفتن پیشنهادی رسمی از اینتر با دستمزد هفتگی 180هزار پوند در آستانه ترک شیاطین سرخ قرار گرفته است.(سان)

لوکاکو

2. باشگاه لیون برای فروش تونگای اندومبله 90 میلیون پوند درخواست کرده است و سه باشگاه یوونتوس، تاتنهام و منچستریونایتد خواستار به خدمت گرفتن این بازیکن هستند. (ساکرلینک)

2

3. فرانک لمپارد به بازیکنانش در دربی کانتی گفته اگر پیشنهاد رسمی برای سرمربیگری چلسی دریافت کند این تیم را ترک می‌کند.(دیلی میرر)

لمپارد

4. ژائو فلیکس تست‌های پزشکی باشگاه اتلتیکو مادرید را پشت سر گذاشت و امروز به احتمال زیاد به صورت رسمی معرفی خواهد شد.(مارکا)

4

5. آدرین رابیو در آستانه ترک پاری سن ژرمن قرار دارد و به زودی به عنوان خرید جدید باشگاه یوونتوس معرفی خواهد شد. (کالچو مرکاتو)

رابیوت

6. با احتمال خروج روملو لوکاکو، باشگاه منچستریونایتد شرایط خرید اوبامیانگ را زیر نظر گرفته و قرار است پیشنهاد 70 میلیون پوندی را ارائه کند.(تاک اسپورت)

اوبامیانگ

7. با معرفی مائوریتسیو ساری به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال یوونتوس، دیلی میرر اعلام کرد جورجینیو که از ناپولی به همراه این سرمربی به چلسی پیوسته بود، به جمع شاگردان این سرمربی در بیانکونری ملحق می‌شود.

7

8. جیانلوکا دیمارتزیو، خبرنگار اسکای اسپورت اعلام کرد یوونتوس علاقه فراوانی دارد تا پل پوگبا را به خدمت بگیرد.

8

9. نشریه گل اعلام کرد باشگاه والنسیا به دنبال خرید رافینیا است و با وجود اینکه یک فصل از قرارداد این بازیکن باقی مانده است با قیمت 20 میلیون یورو انتقال او نهایی شود.

9

10. نشریه موندو دیپورتیوو مدعی شد باشگاه رئال مادرید برای خرید نیمار 115 میلیون یورو هزینه می‌کند و خامس رودریگز یا گرت بیل هم بخشی از این قرارداد خواهند بود.

D9fz7R0XUAIBv8D

نقل و انتقالات تابستانی نقل و انتقالات اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر