کد خبر: 775868 A

از هیچ حمایتی برای تیم ملی فوتبال امید دریغ نمی کنیم

رئیس کمیته آموزش گفت: برگزاری دو دیدار دوستانه برابر کره جنوبی و سوریه باعث شد تا ویلموتس به نقاط ضعف و قوت تیم پی ببرد.

به گزارش ایلنا و به نقل ا سایت رسمی فدراسیون فوتبال، میرشاد ماجدی، رئیس کمیته آموزش گفت:بازی  مقابل کره جنوبی  که در سید یک قرار دارد و هم سید ما هست. تیم سوریه نیز در سید دو قرار داشته و در مسابقه ای که مقابل این دو تیم برگزار کردیم باعث شد تا ویلموتس به نقاط ضعف و قوت تیم پی ببرد. اگر بخواهیم نتیجه گیری کنیم کسب  4 امتیاز در دو بازی مقابل این تیم ها از لحاظ نتیجه خوب بوده،  تعداد گل های دریافتی و گل هایی که به ثمر رسیده نیز مطلوب بوده است.

 

وی ادامه داد: یکی از بحث های مد نظر در این دو بازی، روش هجومی بود که تیم ملی

 

در پیش گرفت و به غیر از نتیجه، بازی تماشاگر پسندی را دیدیم. این تفکر و جوان بودن ویلموتس  باعث شد تا برتری و هجومی بودن به تیم القا شود و بازی جذابی را شاهد باشیم. امیدوارم در بازیهای آتی به همین روش  تیم ملی مسابقات خود را ادامه دهد.

 

رئیس کمیته آموزش ادامه داد: ارزیابی ام از تیم ملی بسیار خوب است و بازیکنان جوان به میدان آمدند امیدوارم تیم ملی را بهتر از این ببینم و مردم هم از دیدن بازی خوب و هجومی لذت ببرند. همانطور که می دانید خصلت ایرانی، ژن ایرانی برتری جویی را دوست دارد  و ژن فوتبال ایران انجام بازی هجومی است.در این دو بازی خوب بودیم اما نیاز به کار بیشتری داریم مخصوصا در بخش ساختار دفاعی. هر چه زودتر ساختار اصلی تیم و شاکله تیم پیدا شود تیم ملی فوتبال موفق تری خواهیم داشت.

 

وی درباره تیم ملی امید در پایان گفت: برای این تیم آرزوی موفقیت می کنم و  در  آوردگاه سخت، مسیر دشواری را پیش رو دارد و  با کادر فنی جوان می تواند موفق باشد. ضمن اینکه ما از هیچ تلاشی برای موفقیت این تیم دریغ نمی کنیم و از هیچ حمایتی برای تیم ملی فوتبال امید دریغ نمی کنیم.

 

 

 

تیم ملی فوتبال فدراسیون فوتبال میرشاد ماجدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر