کد خبر: 775563 A

مدیرعامل پرسپولیس بعد از 3 روز آفتابی شد؛

مدیرعامل پرسپولیس در بین هواداران معترض پرسپولیس حاضر شد و با آنها به صحبت پرداخت.

ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بعد از سه روز در نهایت با اسکورت پلیس میان هواداران عصبانی این تیم حاضر شد و برای هواداران دقایقی صحبت کرد که البته حضور عرب بین هواداران پرحاشیه هم بود.

عرب در میان هواداران پرسپولیس گفت: ما نگرانی شما هواداران را درک می‌کنیم، ‌ما هم هفته بسیار سختی را سپری کردیم‌. تصور ما این بود که آقای برانکو با ما خواهد ماند. ‌تصور ما این بود که برانکو نامه‌ای برای زمان‌بندی دریافت مطالباتش نوشته است. شما هم اگر جای ما بودید تصور می‌کردید وقتی او زمانی برای دریافت مطالباتش اعلام کرده‌ و فکر کردیم دو نامه قبلی ملغی اعلام شده و نامه سوم به عنوان نامه اصلی محسوب می‌شد و این به این معناست که تا 28 خرداد به شما فرصت می‌دهم طلبی که دارم را بپردازید. این طلب به جای 500 هزار یورویی بود که یک ماه قبل به برانکو دادیم. وقتی چنین نامه‌ای برای ما فرستاد این یعنی اینکه دو نامه قبلی ملغی شده و این نامه فصل‌الخطاب ما بود. قبل از رفتن او ما جلسه‌ای در هتل آزادی داشتیم‌ و بعد از نامه سوم این رسمیت به وجود آمد که تا بیست و هشتم پول او را بپردازیم. او قبل از رفتن‌ لیست نقل و انتقالات را به ما داد و روی آن امضا کرد و ما روی این لیست کار کردیم‌.

وی در ادامه صحبت‌هایش برای هواداران پرسپولیس افزود: ما روی لیست نقل و انتقالات برانکو کار می‌کردیم‌. ما حتی ‌مذاکراتی برای بازیکنی انجام می‌دادیم با او در ارتباط بودیم‌. همه این شواهد برای ما ‌یقین به وجود آورد ‌که او به پرسپولیس برمی‌گردد.‌ ما اداری هستیم‌ و مستند صحبت می‌کنیم، نه بر اساس شایعات.‌ ما هم نامه‌ای برای برانکو زدیم و به او گفتیم که پولش را آماده کردیم‌،‌ حتی یک روز زودتر از موعد برانکو این پول آماده شد. ما تلاش کردیم که این پول را آماده کنیم و حتی چند روز برای عید فطر تعطیل بود و ما با این وضعیت تلاش کردیم تا این پول تهیه شود. پولی در باشگاه نبود؛ چراکه اگر پول داشتیم زودتر از اینها مطالبات برانکو را می‌دادیم.‌ به ما گفته‌اند که اگر پول بود چرا قبلا ندادید. ‌اما ما قبلا از اعتبارات سال آینده چند حرکت انجام دادیم. من خودم را از نظر قانونی با مشکلاتی روبه‌رو کردم و یک روز می‌گویند ایرج عرب را گرفتند و آن موقع کسی نمی‌گوید که عرب چه کارهایی انجام داده است.

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایرج عرب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر