کد خبر: 775360 A

چهار تیم هنوز سرمربی ندارند

وضعیت نیمکت مربیگری چند تیم لیگ برتری هنوز برای فصل بعد مشخص نیست.

به گزارش ایلنا، از 16 نیمکت لیگ برتر فقط تکلیف چهار نیمکت مشخص نشده است. در اتفاقی دور از انتظار یکی از این نیمکت‌ها متعلق به پرسپولیس است. خبرهای منتشر شده از توافق برانکو با الاهلی می‌گویند و احتمالا مدیران پرسپولیس بعد از چهار فصل باید دنبال مربی جدیدی بگردند. البته فقط پرسپولیس نیست که در فاصله فقط 45 روز مانده تا شروع فصل جدید، هنوز سرمربی لیگ نوزدهم خود را نشناخته است.

 

نامعلوم

به نظر می‌رسد توفان برانکو در پرسپولیس تمام شده و این مربی به الاهلی رفته است. اتفاقی باعث شد کار مدیران این باشگاه خیلی سخت شود. هواداران پرسپولیس در این چند فصل با برانکو به قهرمانی عادت کرده‌اند و انتظار دارند یک مربی‌ روی نیمکت تیم‌شان بنشیند که راه پروفسور را ادامه دهد. نفت آبادان هم بعد از جدایی سرجیو هنوز نتوانسته تیم فصل بعدش را جمع و جور کند. آبادانی‌ها تازه امروز مدیرعامل فصل جدیدشان را می‌شناسند و همچنان برای مشخص شدن تکلیف نیمکت تیم‌شان باید منتظر بمانند. دیگر تیم بلاتکلیف لیگ، نفت مسجدسلیمان است. تیمی که تا آخرین روز لیگ هجدهم جزو سهمیه‌های سقوط به لیگ یک بود، ولی برای آنها درس عبرتی نشد و همچنان دست روی دست گذاشتند. تا پیش از رفتن برانکو، می‌شد گفت پدیده و یحیی باز هم دنبال شگفتی‌اند. حالا اما عده‌ای یحیی را گزینه جانشینی برانکو می‌دانند که اگر این اتفاق رخ دهد، پدیده را هم باید به فهرست تیم‌هایی اضافه کرد که وضعیت سرمربی‌شان نامشخص است.

 

احتمالی

در بین تیم‌هایی که هنوز مربی‌شان مشخص نشده، فقط نیمکت نساجی است که احتمالا تکلیفش تا یکی دو روز آینده مشخص می‌شود. شنیده شده مدیران نساجی با مهدی تارتار و رضا مهاجری صحبت‌هایی داشتند و احتمالا به زودی رضا مهاجری به‌عنوان سرمربی نساجی فعالیتش را شروع می‌کند.

 

قطعی

سپاهان با امیر قلعه‌نویی ادامه می‌دهد. استقلال استراماچونی را آورده. دنیزلی با تراکتور به ایران برگشته. ذوب و علی‌منصور زوج رویایی‌شان را پیدا کردند. سایپا بازوبند را از ابراهیم صادقی گرفت و نیمکت تیم را به او هدیه داد. جواد نکونام به فولاد رفت. پیکان و فرکی با هم ادامه می‌دهند. پارس‌جنوبی‌جم فراز کمالوند را آورده. ماشین‌سازی دوباره به رسول خطیبی رسید. شاهین بوشهر با عبدا... ویسی و گل‌گهر سیرجان هم با وینکو به لیگ برتر رسیدند و مربی‌شان را تغییر ندادند.

 

لیگ برتر فوتبال برانکو ایوانکوویچ رضا مهاجری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر