کد خبر: 775175 A

بازیکن تیم ملی امید گفت: با حرف که نمی‌توان بگویم به المپیک می‌رسیم یا نمی‌رسیم اما تمام سعی و تلاش‌مان را خواهیم کرد.

به گزارش ایلنا، امید نورافکن در حاشیه تمرین تیم ملی امید زیر نظر فرهاد مجیدی گفت: این اولین روزی است که در اردوی تیم امید حضور پیدا کردم بعد از بازی‌های مرحله مقدماتی امیدوارم از این مرحله هم بتوانیم با موفقیت به مرحله بعدی صعود کنیم.

وی در مورد همراهی تیم ملی بزرگسالان و شرایط تیم امید، اظهار داشت: من از بازی با تیم بزرگسالان ایران بی‌خبرم اما می‌دانم که کار سختی در پیش داریم و باید فقط و فقط تمامی اهالی ورزش و فدراسیون فوتبال به ما کمک کنند تا به المپیک صعود کنیم. کارمان به هیچ‌وجه آسان نیست اگر چنین بود دوره‌های قبل هم می‌توانستیم به المپیک برویم که نتوانستند چنین کاری را انجام بدهند و اکنون با آمدن فرهاد مجیدی که یکی از محبوب‌ترین فوتبالیست‌های کشورمان است امیدوارم به المپیک راه پیدا کنیم.

نورافکن درباره پیش بینی از صعود تیم امید به المپیک، گفت: با حرف که نمی‌توان  بگویم به المپیک می‌رسیم یا نمی‌رسیم اما تمام سعی و تلاش‌مان را خواهیم کرد در جلسه‌ای  که داشتیم  مجیدی گفت کارمان سخت است و باید تمرکز کنیم. 

وی در مورد ادامه همکاری با استقلال و نظر باشگاه شارلوا، گفت: تا این لحظه که با شما صحبت می‌کنم صحبت‌هایی با شارلوای بلژیک شده است .انشاءالله که هرچه که خیر است پیش بیایید من از بچگی عاشق استقلال بودم و امیدوارم نتیجه خوبی برای من و باشگاه به همراه داشته باشد.

استقلال تهران تیم ملی امید نورافکن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر