کد خبر: 774891 A

وینگر ذوب آهن از دلایل تمدید قراردادش با این باشگاه صحبت کرد.

محمدرضا عباسی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص تمدید قراردادش با ذوب آهن اظهار داشت: من برای فصل بعد با ذوب آهن قرارداد داشتم و یک فصل دیگر هم تمدید کردم و تا 2 سال دیگر قرارداد دارم. پیشنهادات خوبی هم داشتم ولی ترجیح دادم در ذوب آهن بمانم چرا که اینجا شرایط خوبی دارم و احساس راحتی می‌کنم.

وی افزود: من 5 سال است که به تیم بزرگسالان ذوب آهن اضافه شدم و رفته رفته شرایطم در این تیم بهتر شده و بیشتر به من بازی می‌رسد و در این شرایط پس از مشورت‌هایی که انجام دادم تصمیم گرفتم بمانم و با آقای آذری صحبت کردم و قراردام را تمدید کردم.

وینگر ذوب آهن در مورد مبلغ قراردادش گفت: قراردادهای نجومی در فوتبال ایران رایج شده است ولی در ذوب آهن از این خبرها نیست و ما هم توقع زیادی از باشگاه نداریم و همه چیز روی اصول انجام می‌شود. همانطور که گفتم تمدید با ذوب آهن به خاطر شرایط فوتبالی من بود نه مسائل مالی و مسائل مهم‌تر از پول هم وجود دارد که باید به آنها توجه شود.

عباسی در مورد جدا شدن دو ستاره ذوب آهن هم توضیح داد: رشید مظاهری و محمدرضا حسینی چند سال در ذوب آهن بودند و خیلی برای تیم زحمت کشیدند و عملکرد درخشانی داشتند و در تیم جدیدشان برایشان آرزوی موفقیت دارم ولی بازیکنانی که به تیم اضافه شدند هم نفرات خوبی هستند و می‌توانند جای جدا شده‌ها را پر کنند. ذوب آهن به نفر وابسته نیست و فکر می‌کنم بازیکنان جایگزین به خوبی از پس وظایفشان بر بیایند.

وی در مورد نگرانی هواداران ذوب آهن به خاطر عدم جذب بازیکن جدید در نقل و انتقالات گفت: جایی برای نگرانی وجود ندارد و هواداران خیالشان راحت باشد که مدیریت بر اساس خواسته‌های کادرفنی فعالیت می‌کند و تیم خوبی روانه رقابت‌ها خواهیم کرد. شاید بازیکن خاصی جذب نشده باشد ولی با اکثر نفرات کلیدی تیم تمدید شده و 4 بازیکن سرباز ما هم به تیم برگشتند که همه آنها بازیکنان خوبی هستند و از ستاره‌های لیگ محسوب می‌شوند و می‌توانند به تیم قدرت مضاعف بدهند و یک تیم کامل داریم. اگر هم لازم باشد 1 یا 2 بازیکن جدید جذب شوند حتما مدیریت اقدام می‌کند.

وینگر ذوب آهن در مورد شرایط این تیم هم عنوان کرد: شرایط خوبی داریم و باید خودمان را برای فصل جدید آماده کنیم و بازی‌های آسیایی هم در پیش است و بازی سختی مقابل الاتحاد داریم که با درایت کادرفنی می‌توانیم پیروز شویم و به مرحله بعد برسیم.

عباسی در پایان گفت: از آقای آذری به خاطر زحماتی که برای باشگاه می‌کشد ممنونم و خوشحالم که در ذوب آهن ماندنی شدم و امیدوارم یک فصل خوب در پیش داشته باشیم.

لیگ برتر فوتبال ذوب آهن اصفهان محمدرضا عباسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر