کد خبر: 774234 A

سرمربی تیم ملی والیبال روسیه گفت: فشار زیادی از طرف تماشاگران به ما وارد شد و بازیکنان من حس کردند که باید توپ را به گونه ای بزنند که بترکد.

به گزارش ایلنا، توماس ساملوو سرمربی تیم ملی روسیه پس از شکست تیمش مقابل ایران در نشست خبری حضور پیدا کرد و درمورد این مسابقه اظهار داشت: می خواهم به تیم ایران تبریک بگویم که امروز برنده شد و خیلی خوب بازی کرد.

او درباره شرایط بازی برابر ایران، ادامه داد: ایران در شرایط خیلی خوبی بود و با اعتماد به نفس بالا عملکرد مناسبی داشت. ایرانی ها با احساسات تماشاگران خود همراه هستند. فشار زیادی از طرف تماشاگران به ما وارد شد و بازیکنان من حس کردند که باید توپ را به گونه ای بزنند که بترکد، اما وقتی به آرامش رسیدیم سرویس های خوبی زدیم.

سرمربی تیم ملی والیبال روسیه عنوان کرد: این بازی، بازی لحظه ها بود. ما در دریافت عملکرد ایده آلی نداشتیم. به این نتیجه احترام می گذاریم، چون ایران به خوبی در زمین حاضر شد و این فرصت خوبی برای ما بود تا بتوانیم نکاتی را یاد بگیریم. تلاش می کنیم از این فرصت به بهترین صورت استفاده کنیم.

همچنین ایگور کوبزار، کاپیتان تیم ملی والیبال روسیه هم در این نشست خبری گفت: تشکر می کنم از هوادارنی که در سالن بودند. جو سالن برایم جالب بود. به ایران هم بابت این پیروزی تبریک می گویم.

تیم ملی والیبال روسیه ساملوو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر