کد خبر: 774184 A

سرمربی تیم ملی والیبال لهستان گفت: در مسیر هوادران با مشت به اتوبوس می کوبیدند و بازیکنانم ترسیده بودند. این شرایط اصلاً قابل قبول نیست. سوال من این است که اگر لهستان بازی را برده بود آیا ما می توانستیم به هتل برسیم ؟ یا خیر!

به گزارش ایلنا، ویتال هینن سرمربی تیم ملی والیبال لهستان در نشست خبری بعد از بازی کانادا حاضر شد و درمورد این مسابقه اظهار داشت: همه خسته هستند؛ همیشه در بازی های روز سوم این اتفاق رخ می دهد. پیروزی ما به دلیل خوب بودن ما نبود، بلکه فقط اشتباهات ما کمتر از حریف بود.

وی ادامه داد: فکر می کنم بازی سنگینی بود مخصوصاً دیروز که بازی 5 سته شد. شب گذشته هم خیلی طول کشید که ما به هتل برسیم.

سرمربی تیم ملی والیبال لهستان درباره شرایط میزبانی در ارومیه، تصریح کرد: فکر می کنم این سوال بدی است، چون در خیابان مردم عالی و دوست داشتنی هستند. جو سالن فوق العاده است، اما مشکل اصلی ما این بود که برای انتقال از سالن به هتل شرایط خوبی نداشتیم و کمیته اجرایی نتوانست شرایط را به خوبی فراهم کند.

هینن ادامه داد: ما شب گذشته دو ساعت در راه بودیم که به هتل برسیم و در مسیر هوادران با مشت به اتوبوس می کوبیدند و بازیکنانم ترسیده بودند. این شرایط اصلاً قابل قبول نیست. سوال من این است که اگر لهستان بازی را برده بود آیا ما می توانستیم به هتل برسیم یا خیر!

وی گفت: مسئولان هتل کارشان را خیلی خوب انجام می دهند. اینکه نمی توانید محافظت و امنیت بازیکنان و تیم ها را برقرار کنید من را برای ورود مجدد به ایران دچار شک می کند.

همچنین لوماچ، کاپیتان تیم ملی والیبال لهستان هم گفت: خیلی خوشحال هستیم که هفته سوم را با برد تمام کردیم. کانادا تیم خطرناکی بود. ما خیلی خوب جنگیدیم، اما پشت خط زن کانادا کمی برای ما مشکل ایجاد کرد.

تیم ملی والیبال لهستان هینن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر