کد خبر: 774131 A

​در جلسه صبح امروز باشگاه مس کرمان که با حضور مدیریت شرکت ملی صنایع مس ایران و مدیریت باشگاه مس کرمان برگزار گردید، مجتبی حسینی رسما به عنوان سرمربی تیم فوتبال مس کرمان برگزیده شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی باشگاه مس کرمان، مجتبی حسینی سال گذشته نیز حضور در تیم فوتبال مس کرمان را تجربه کرده بود که پیش از شروع بازی های لیگ یک با تصمیم مدیریت وقت جای خود را به نادر دست نشان داد. حسینی  46 ساله متولد اول آذر 1352 می‌باشد که فوتبال خود را به عنوان مهاجم در تیم نساجی آغاز کرد. این مربی که از فوتبالیست‌های وفادار به پیراهن تیم‌های خود بوده است، به مدت 10 سال در تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان بازی خود را ادامه داد.

حسینی از سال 1390 به جرگه‌ی مربیان فوتبال کشور وارد شد و با مربیگری تیم نساجی کار خود را در این بخش آغاز کرد. او از سال 92 همکاری خود را با یحیی گل‌محمدی به عنوان یکی از زوج‌های مربیگری موفق فوتبال ایران در تیم صبا قم آغاز کرد و سال بعد در کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس تهران نیز حضور یافت. حسینی یک سال نیز در کادر فنی تیم نفت تهران حضور پیدا کرد و در سال 94 به تیم ذوب‌آهن اصفهان رفت.

این مربی جوان فوتبال کشور که در سال‌های گذشته به عنوان یکی از مربیان موفق فوتبال کشور مطرح شده بود و با تیم‌های خود عمدتا نتایج خوبی را کسب می‌کردند، در سال 94 به عنوان سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان نیز انتخاب شد و با این تیم در رقابت‌های لیگ برتر و جام باشگاه‌های آسیا حضور پیدا کرد.

قهرمانی در دو دوره جام حذفی فوتبال کشور از عمده ترین عناوین او در کسوت مربیگری می باشد. او در سال 96 با یحیی گل‌محمدی مجددا همکار شد و به تیم تراکتورسازی تبریز رفت و در چند دیدار به عنوان سرمربی برروی نیمکت این تیم نیز نشست. حسینی پس از مقطع کوتاهی فعالیت در تیم مس کرمان،در رقابت های فصل گذشته لیگ یک هدایت تیم گل ریحان البرز را در نیم فصل دوم رقابت های لیگ یک برعهده گرفت و توانست این تیم را از میانه جدول به رده های بالای جدول برساند.

حسینی به عنوان یکی از مربیان موج نو و جوان فوتبال ایران به اعتقاد کارشناسان دارای دانش فنی بسیار خوب و به روز در فوتبال ایران می‌باشد و آینده بسیار روشنی انتظار این مربی باانگیزه را می‌کشد. با حضور مجتبی حسینی برروی نیمکت تیم مس کرمان ورق تازه‌ای از دوران حیات این باشگاه رقم خواهد خورد که همه‌ی کرمانی‌ها امیدوارند قلم مجتبی حسینی  برای نوشتن این برگ خوش‌خط ترین شکل ممکن را برای یک پایان خوش داشته باشد.

مس کرمان سید مجید حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر