کد خبر: 774016 A

فوق ستاره فوتبال آرژانتین از امید خود و هم تیم‌هایش به روزهای آینده و بازی‌های باقی مانده آرژانتین پس از شکست مقابل کلمبیا می‌گوید.

به گزارش ایلنا، دو تیم کلمبیا و آرژانتین در حالی در دیدار نخست خود در کوپا امریکا به مصاف یکدیگر رفتند که در انتهای بازی، کلمبیا موفق شد با 2 گل آلبی سلسته را شکست دهد.

با این شکست دوباره لیونل مسی از طرف رسانه‌ها مورد هجمه انتقادات قرار گرفت این ستاره پس از بازی گفت:  ما می‌توانیم نکات مثبت فراوانی از این بازی به دست آوریم ما اماده هستیم تا در هر چالشی که پیش رویمان قرار دارد شرکت کنیم، ما وقت برای انتقاد و گله نداریم و به بازی‌های اتی خود نگاه می‌کنیم و برای آنها برنامه خواهیم داشت، با سرمان را بالا بگیریم و با قدرت به راه‌مان ادامه خواهیم داد. هنوز راه زیادی باقی مانده است.

وی در ادامه افزود: کلمبیا به خوبی توپ را حفظ کرد اما آنها موقعیت گل چندانی نداشتند تا بخواهند به ما 2 گل بزنند، زمانی که بهترین بازی را ارائه می‌کردیم و به جلو آمدیم آنها به ما 2 گل زدند، از این بازی به خوبی درس گرفته‌ایم و این سخت است که با شکست کارمان را شروع کردیم اما همچنان سرنوشت صعودمان در دستان خودمان است و پاراگوئه را شکست بدهیم، به وضعیت خوبی بر می‌گردیم. 

با شکست آرژانتین در این دیدار آنها بعد از 40 سال کوپا آمریکا را با شکست آغاز کردند و همچنین این نخستین باخت آنها به کلمبیا از سال 2007 می‌باشد.

آرژانتین در روز ۲۹ خرداد با پاراگوئه رو به رو خواهد شد و سپس در آخرین بازی خود در گروه B، مقابل قطر قرار خواهد گرفت. 

 

 

آرژانتین مسی کوپا امریکا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر