کد خبر: 773985 A

هافبک با تجربه تیم شهر خودرو خراسان گفت: ماندن در مشهد را به پیشنهادات دیگرم ترجیح دادم و مطمئن هستم می توانیم دوباره نتایج خوب فصل گذشته را تکرار کنیم.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی شهرخودرو خراسان، اکبر صادقی با اشاره به تمدید قراردادش با شهرخودرو خراسان اظهار کرد: خوشبختانه با حضور به موقع مهندس حمیداوی، دانش بالای کادرفنی و البته همدلی و تلاش بازیکنان، توانستیم برای فوتبال خراسان، خاطره‌ای شیرین و بی‌نظیر را ثبت کنیم. انشالله امسال هم با ادامه همان روند، به بهترین شکل ممکن با کسب نتایج خوب، دل هواداران را شاد می‌کنیم.

وی افزود: خب با پایان لیگ هجدهم پیشنهادات مختلفی داشتم اما ترجیح دادم تا بازهم در مشهد بمانم.صحبت‌های خوبی را با مدیران باشگاه داشتم و در نهایت نیز قراردادم با تیم را تمدید کردم.

صادقی ادامه داد: فرق بزرگ امسال با سال‌های گذشته، حضور شهرخودرو در لیگ قهرمانان آسیاست. امسال نماینده فوتبال ایرانیم و همه اعضا تلاش می‌کنیم تا نماینده خوبی برای کشورمان در این رقابت‌ها باشیم. مهمترین نکته در لیگ برتر نوزدهم، حفظ همدلی و استفاده از تک‌ تک امتیازات از هفته نخست است. نباید هیچ حریفی را دست کم بگیریم و به هیچ تیمی باج دهیم.

وی با اشاره به حمایت ویژه هواداران در فصلی که گذشت، تصریح کرد: امسال بیش از گذشته به حضور هواداران نیاز داریم. امسال جزو ۴ تیم صاحب سهمیه فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا هستیم و نماینده ایرانیم‌. مطمئنم که می‌توانیم نماینده خوبی برای لیگ‌مان باشیم.

هافبک تیم پدیده شهر خودرو در پایان تاکید کرد: می‌دانیم که توقع‌ها از شهرخودرو بیشتر شده‌است. رتبه میانه جدولی دیگر قابل قبول نیست و برای استمرار بالانشینی در فوتبال ایران می‌جنگیم.

لیگ برتر فوتبال اکبر صادقی شهر خودرو خراسان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر