کد خبر: 773908 A

مذاکره مدیران پرسپولیس باگلر ملی‌پوش؛

دروازه‌بان شماره یک پرسپولیس امروز به باشگاه می‌رود تا برای تمدید قراردادش مذاکره کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، مسئولان باشگاه پرسپولیس این روزها به سختی برای حفظ شاکله اصلی تیم فصل گذشته و بستن یک تیم قدرتمند در لیگ نوزدهم تلاش می‌کنند و در این میان تمدید قرارداد با ستاره‌های کلیدی تیم حتی بیش از جذب نفرات جدید اهمیت دارد.

در این میان روز گذشته برخلاف اخباری که مبنی بر جدا شدن شجاع خلیل‌زاده و پیوستنش به لیگ قطر منتشر شده بود این بازیکن قراردادش را 3 فصل دیگر تمدید کرد و در این تیم ماندنی شد تا خیال هواداران این تیم از خط دفاع تا حدی راحت شود ولی هنوز نفرات دیگری هستند که نیاز به تمدید دارند و یکی از آنها علیرضا بیرانوند، گلر این تیم است.

بیرانوند که در 2 فصل اخیر پیشنهادات خارجی خوبی داشته است، این فصل هم گزینه‌هایی برای لژیونر شدن در پیش رو دارد ولی هنوز تصمیمی بر جدایی یا ماندن نگرفته است.

در همین راستا خبر رسیده که گلر ملی‌پوش پرسپولیس عصر امروز به دفتر باشگاه می‌رود تا برای تمدید قرارداد با مسئولان باشگاه مذاکره کند و در صورت توافق قراردادش تمدید خواهد شد تا یکی دیگر از دغدغه‌های سرخپوشان در نقل و انتقالات هم ختم به خیر شود.

باید دید بیرانوند هم مثل شجاع خلیل‌زاده تصمیم می‌گیرد در پرسپولیس بماند یا این‌بار از فرصت پیش آمده برای لژیونر شدن استقبال می‌کند.

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال علیرضا بیرانوند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر