کد خبر: 773833 A

مدافع سابق تیم استقلال به شایعه جدایی کاپیتان این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا، مهدی امیرابادی مدافع سابق تیم استقلال از انتخاب سرمربی برای استقلال خوشحال بوده و معتقد این گام اول برای رسیدن به موفقیت است.امیرآبادی که این روزها مشغول گذراندن کلاس مربیگری است، برای فرهاد مجیدی همبازی سابقش در استقلال نیز در تیم امید آرزوی موفقیت کرد.

 

بالاخره استراماچونی به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شد؟

خیلی نگران استقلال بودم و آرزو می‌کردم هرچه زودتر تکلیف سرمربی مشخص بشود. خدا را شکر بعد از روزهای متوالی بالاخره این اتفاق افتاد و استقلال سرمربی‌اش مشخص شد. حداقل تا حدودی هواداران از نگرانی درآمدند.

 

ظاهرا قرار است یک دستیار ایرانی هم به تیم اضافه شود؟

شنیدم از بین چند گزینه قرار است یک نفر به عنوان مربی استقلال مشغول به کار شود. البته گویا قرار است استراماچونی چند دستیار با خودش با ایران بیاورد که اگر چنین باشد مربی ایرانی فقط برای این می‌آید که کنار این مربی کار یاد بگیرد که این به نوبه خودش خیلی خوب است به هر حال کنار مربی ایتالیایی تجربه اندوختن خیلی می‌تواند مفید باشد.

 

خود شما دوست ندارید کنار این مربی ایتالیایی مشغول به کار شوید؟

به هر حال هر مربی دوست دارد در استقلال مربیگری کند من هم از این قاعده مستثنی نیستم ولی این را می‌دانم که از من جلوتر خیلی‌ها هستند و من فعلا باید تجربه کسب کنم تا بتوانم به تیم استقلال بازگردم. به هر حال برای هر کسی که در استقلال مشغول به کار می‌شود آرزوی موفقیت دارم.

 

 استقلال در نقل و انتقالات موفق عمل نکرده است علت را در چه می دانید؟

مهم این بود که استقلال توانست گام اول را که انتخاب سرمربی بود بردارد. با حضور آقایانی چون منزوی و ماجدی مطمئن هستم استقلال در نقل و انتقالات موفق عمل خواهد کرد. البته استقلال فقط نیاز به چند بازیکن دارد تا اگر بتواند شاکله اصلی تیمش را حفظ کند فصل بعد می‌تواند یکی از مدعیان قهرمانی باشد.

 

 مهدی رحمتی هم در آستانه جدا شدن است؟

رحمتی سال‌ها برای استقلال زحمت کشیده و کاپیتان این تیم بوده است. وجود او در هر تیمی غنیمت و نعمت است و خودش باید در این خصوص تصمیم بگیرد که برود یا بماند. به هر حال کدام تیم ایرانی است که رحمتی را نخواهد.

 

حضور فرهاد مجیدی را در تیم امید چطور ارزیابی می‌کنید؟

به هر حال فرهاد هم‌اتاقی و همبازی من بوده و همیشه برایش آرزوی موفقیت می‌کنم. او از انگیزه فراوانی برخوردار است و همین می‌تواند او را به موفقیت برساند. مطمئنم مجیدی در تیم امید موفق خواهد شد.

 

 تیم ملی با حضور ویلموتس دو بازی تدارکاتی را برگزار کرد. ارزیابی‌تان چیست؟

ویلموتس مربی جوان اما در عین حال باتجربه است. تیم ملی در این دو بازی با حضور ویلموتس توانسته عملکرد خوبی داشته باشد. آنها در فاز حمله بهتر از قبل شده‌اند و در فاز دفاعی هم همچون گذشته عالی بوده‌اند. من فکر می‌کنم بازیکنان با حضور ویلموتس انگیزه‌ای بالاتری پیدا کرده‌اند. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

 

استقلال لیگ برتر فوتبال مهدی امیرآبادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر