کد خبر: 773733 A

سرمربی تیم ملی امید درباره جدایی اش از تیم استقلال و مسائل مربوط به تیم ملی امید صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، فرهاد مجیدی در حاشیه اولین حضور رسمی خود در  تمرین تیم ملی امید در جمع خبرنگاران اظهار داشت: وقتی با من در مورد تیم امید صحبت شد شاید باور نکنید بدون فکر کردن پاسخ مثبت دادم زیرا با جوانانی که در لیگ داریم به موفقیت تیم اعتقاد دارم و این تیم  می‌تواند بعداز سال‌ها به المپیک صعود کند.

او درباره کمبود تجربه در حوزه مربیگری گفت: اگر بحث تجربه است باید بگویم در تیم‌های بزرگ و با مربیان بزرگی کار کرده‌ام، شش ماه هم در استقلال تجربه کسب کردم امیدوارم با حمایت رسانه‌ها و مردم بتوانیم موفق شویم این تیم بتواند بعد از سال‌ها به المپیک صعود کند.

مجیدی در خصوص پاسخ به سوالات  مربوط به استقلال در زمان حضورش در تیم امید ادامه داد: استقلال بخشی از زندگی و قلب من است و در این شرایط مدیران باشگاه تصمیم به استخدام یک مربی خارجی گرفتند و من برای استقلال آرزوی موفقیت می‌کنیم. این مربی ایتالیایی یک مربی بزرگ است و آقای فتحی تلاش‌های شبانه‌روزی کرد تا استراماچونی را به استقلال بیاورد. همان روزی که به من پیشنهاد سرمربیگری استقلال داده شد گفتم که یک مربی خوب خارجی بیاورید و مطمئنم تیم استقلال با مدیریت فتحی می‌تواند نتایج خوبی بگیرد. 

سرمربی تیم امید درباره اینکه قطع همکاری با استقلال گفت: او خودش سه دستیار دارد ضمن اینکه به من پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی امید ایران شده است. من هم سرمربی تیم امید را انتخاب کردم و مطمئن باشید که تلاشم را چند برابر می‌کنم تا به آن چیزی که می‌خواهم دست پیدا کنم.

مجیدی افزود: در باشگاه با من صحبت شد و قرار شد بازیکنان را انتخاب کنیم اما متأسفانه دیدم برخی از عوامل باشگاه با بازیکنان صحبت می‌کنند من هم از سمت خود کناره‌گیری کردم این استقلال تیم خوبی است و بازیکنان خوبی دارد. 

وی در مورد دعوت بازیکنان به تیم امید گفت:‌ من تک تک بازیکنانی که در سطح تیم ملی امید ایران باشند را می‌بینم هیچ بازیکنی از چشم من پنهان نخواهند ماند. استیلی و کادر فنی‌شان پیش از این بازیکنان را دیده‌اند و ما هم یک اردوی شش روزه داریم تمام بازیکنان در تمام شهرستان‌ها را می‌بینم و بازیکنانی که در سطح تیم ملی باشند را دعوت می‌کنم.

مجیدی در مورد جدایی سهراب بختیاری‌زاده و رضا شاهرودی از کادر فنی تیم امید و اختلافات احتمالی گفت: آنها با استیلی حرف زده‌اند و از تیم امید جدا شده‌اند. من هم یک دستیار اسپانیایی که در اسپانیول بوده را می‌آورم. یک مربی بدنساز هم که در کنار برنو متسو بود را خواهم آورد که در تیم اینترمیلان هم بوده است.

وی با اشاره به دعوت‌ از بازیکنان جدید گفت: تمام بازیکنان و بازی‌ها را در لیگ برتر، لیگ یک و حتی لیگ دسته دو می‌بینم و بازیکنانی که شایسته باشند را دعوت می‌کنم.

مجیدی در مورد انتشار فایل صوتی‌اش در حین صحبت بامسئولان باشگاه استقلال، گفت: در همه جا این اتفاقات می‌افتد اشکالی ندارد مردم خودشان در مورد این حرکت پسندیده! قضاوت می‌کنند. استقلال هم حواشی خودش را دارد و من نمی‌خواهم این حواشی را بیشتر کنم. من اکنون سرمربی تیم امید هستم و تمام تمرکزم روی تیم امید است. برای استقلال هم آرزوی موفقیت می‌کنم. 

وی در مورد گلایه‌های صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک از انتخاب او گفت: من خودم با صالحی امیری صحبت کردم ایشان گفت که تمام قد پشت من هستند و از من حمایت می‌کنند. من هم می‌خواهم به فوتبال کشورم خدمت کنم و این باعث افتخارم است.

وی در مورد برنامه‌های تیم امید اظهار داشت: چون هنوز برنامه‌های لیگ مشخص نیست ما هیچ برنامه‌ای نمی‌توانیم بدهیم. البته یک بازی با تیم ملی بزرگسالان‌مان خواهیم داشت اما هنوز نمی‌توانیم برنامه کامل را بدهیم. 

وی در مورد استراماچونی اظهار داشت: او مربی خوبی است در باشگاه‌های بزرگی کار کرده و از هواداران می‌خواهم از این مربی بزرگ و استقلال حمایت کنند. من پنج بازی سرمربی استقلال بودم و می‌گویم این تیم یکی از بهترین‌های استقلال است و اگر این تیم حفظ شود یکی از شانس‌های قهرمانی خواهد بود.

مجیدی در پایان صحبت‌هایش اعلام کرد: از همه کسانی که فکر می‌کنند بازیکن خوبی در سطح ملی داریم حتی رسانه‌ها می‌خواهم این بازیکنان را به من معرفی کنند حتی بازیکنانی که در خارج از کشور هستند من همه را دعوت کنم  تمام بازیکنانی که در این سطح باشند را می‌بینیم.  من تا حالا نشده که چیزی را بخواهم و آن را به دست نیاورم مطمئن باشید که این تیم را به المپیک می‌برم.

فرهاد مجیدی تیم ملی امید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر