کد خبر: 773715 A

ذوب آهن اصفهان برای شرکت در دوره نوزدهم لیگ برتر و ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا روی انتخاب بازیکنان خارجی مطالعه انجام می دهد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی باشگاه ذوب آهن، در حالی که به نظر می رسد ذوب آهن با از دست دادن مظاهری و حسینی شرایط  مناسبی برای فصل آتی نداشته باشد اما نگاهی به لیست نفرات این تیم نشان می دهد که ذوب آهن با داشتن نفراتی قابل اتکا در پستهای مختلف می تواند به بستن تیمی خوب و یکدست در پایان فصل نقل و انتقالات امیدوار باشد.

در حال حاضر در لیست بازیکنان ذوب آهن 24 بازیکن حضور دارند و با توجه به این نکته که معمولاً یک تیم حرفه ای مجموع نفراتش برای یک فصل بین 27 تا 30 بازیکن است به نظر نمی رسد ذوب آهن دغدغه ای برای بازیکن در فصل جدید داشته باشد. قاسم حدادی فر، هادی محمدی، حمید بوحمدان، مسعود ابراهیم زاده، محمدرضا خلعتبری، وحید محمدزاده، میلاد فخرالدینی، زبیرنیک نفس، احسان پهلوان، مهدی مهدی پور، دانیال اسماعیلی فر، محمدرضا عباسی، نیما طاهری، مجتبی حق دوست، رضا حبیب زاده، حمید ملکی، علیرضا چراغعلی، رضا رحیمی، مهران درخشان مهر، معراج اسماعیلی، علیرضا قادری، حمیدرضا سپاهی، مهدی رضایی و علیرضا منظمی به حتم در فصل آینده در جمع نفرات ذوب آهن خواهند بود چرا که همگی این بازیکنان با ذوب آهن قرارداد دارند.

گفته می شود، کار ذوب آهن در فصل نقل و انتقالات با تمدید قرارداد چند بازیکن این تیم و جذب دو مهره دیگر پایان خواهد یافت و در صورت چنین رخدادی ذوب آهن با آرامش پای به رقابتهای فصل جدید خواهد گذاشت. همچنین کادر فنی ذوب آهن که در فصل گذشته با مطالعه دقیق بر روی بازیکنان خارجی توانست کریستین اوساگونا باکیفیت را جذب کند، در حال بررسی وضعیت 18 بازیکن گلچین شده خارجی است تا بتواند بر روی کیفیت بازیکنان خارجی خود نیز حساب باز کند. البته که شاید مهمترین هدف ذوب آهن در فصل نقل و انتقالات می تواند حفظ ارسلان و اوساگونا هم باشد که در کنار همدیگر فصلی خوب را پشت سرگذاشتند.

گفتنی است تمرینات ذوب آهن از اوایل تیرماه آغاز خواهد شد و ذوب آهن در تلاش است با یک برنامه تمرینی مطلوب با آمادگی بالایی فصل جدید را شروع نماید. مرداد ماه، ماهی بسیار با اهمیت برای ذوب آهن خواهد بود چرا که موفقیت سبزپوشان اصفهانی در مصاف حساس و تیم تا دندان مسلح الاتحاد عربستان می تواند سند صعود این تیم به جمع 8 تی برتر آسیا باشد.

 

ذوب آهن علیرضا منصوریان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر