کد خبر: 773478 A

نام وینگر تیم ملی در فهرست خرید دنیزلی برای تراکتورسازی وجود دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تراکتورسازی که از مدت‌ها قبل برای حضور قدرتمند در لیگ نوزدهم و فعالیت در لیگ قهرمانان دورخیز کرده بود، با انتخاب سرمربی جدید خود کارش در نقل و انتقالات و مذاکره با بازیکنان را شروع کرده و مشغول مذاکره با چند چهره شناخته شده است.

یکی از مشکلات فصل گذشته تراکتورسازی بستن تیم پیش از انتخاب سرمربی بود و این موضوع که خریدهای تیم بدون نظر سرمربی و براساس نیازهایش جذب نشده بود به عقیده خیلی از کارشناسان به این تیم ضربه زد و به همین دلیل سرخپوشان تبریزی تصمیم گرفتند فعالیت عمده خود در نقل و انتقالات را پس از مشخص شدن سرمربی جدید و با نظر او انجام دهند.

یکی از نفراتی که دنیزلی روی جذب آن تاکید دارد و به زنوزی سفارش کرده به هر شکل ممکن جذب شود، وحید امیری، وینگر ملی‌پوش کشورمان و عضو باشگاه ترابوزان اسپور ترکیه است.

روز گذشته خبری مبنی بر علاقه استقلال، پرسپولیس، سپاهان و تراکتورسازی به جذب امیری منتشر شده بود ولی به نظر می‌رسد عزم تراکتوری‌ها برای جذب او بیشتر از سایرین باشد.

دنیزلی بازی‌های امیری در ترکیه را دیده است و او را زیر نظر داشته و تاکید دارد جذب او می‌تواند کمک زیادی به تراکتور در مسیر قهرمانی لیگ برتر کند.

تراکتورسازی تبریز لیگ برتر فوتبال وحید امیری مصطفی دنیزلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر