کد خبر: 773223 A

پرسپولیس، استقلال، سپاهان و تراکتور به دنبال وینگر ایرانی ترابوزان؛

طبق ادعای رسانه‌ ترکیه‌ای، هر چهار تیم مدعی فوتبال ایران به دنبال جذب وحید امیری هستند.

به گزارش ایلنا، وبسایت گازته دامگای ترکیه مدعی شد تیم بعدی وحید امیری، ستاره ایرانی ترابوزان‌اسپور، یکی از چهار تیم ایرانی، پرسپولیس، استقلال، سپاهان یا تراکتورسازی است.

به گزارش گازته دامگا، پرسپولیس، قهرمان لیگ ایران مهمترین باشگاهی است که خواهان به خدمت گرفتن وحید امیری است. پرسپولیسی‌ها که از تمایل ترابوزان‌اسپور به واگذاری امیری خبر دارند خواهان بازگشت او به این باشگاه هستند.

اما بر اساس گزارش این وبسایت ترکیه‌ای، سپاهان، تراکتورسازی که اخیراً مصطفی دنیزلی ترک را به عنوان سرمربی خود انتخاب کرده و رقیب بزرگ پرسپولیس، استقلال با سرمربی جدیدش استراماچونی ایتالیایی هم قصد دارند برای جذب امیری تلاش کنند.

01412865

وحید امیری در سال‌های اخیر و در زمان حضورش در نفت تهران هم به واسطه عملکرد خوب خودش و ملی‌پوش بودن مورد توجه تیم‌های بزرگ لیگ برتر قرار داشت و پیشنهادات رنگارنگ برایش وجود داشت که در نهایت پرسپولیس در این نبرد موفق شد او را جذب کند.

در مورد پیوستن امیری به پرسپولیس حواشی زیادی به وجود آمد و بعداً عنوان شد که او در حالیکه با استقلال قرارداد داخلی امضا کرده بود در اردوی تیم ملی با مسئولان پرسپولیس مذاکره کرد و به این تیم پیوست.

حالا وحید امیری هنوز موضع رسمی در قبال بازگشت به فوتبال ایران نگرفته است ولی اخبار گوشه و کنار نشان می‌دهد این بازیکن با توجه به شرایطش در لیگ ترکیه بی‌میل به بازگشت نیست و باید دید کدام گزینه را از بین تیم‌های جذاب پیش رو انتخاب می‌کند.

 امیری با وجود سبقه در پرسپولیس در صورت پیوستن به استقلال دچار چالش جدی خواهد شد و کمی بعید به نظر می‌رسد او با شخصیت آرامی که دارد به دنبال چنین چالشی باشد و همین موضوع او را از آبی‌های تهرانی دور می‌کند ولی به هر جهت این بازیکن شرایط خود را خواهد سنجید و بهترین انتخاب ممکن را برای آینده فوتبالی‌اش انجام می‌دهد. با وجود کمبود بازیکن مطرح در پست وینگر چپ در فوتبال ایران و نیاز اکثر تیم‌ها به تقویت در این پست او گزینه مناسبی برای تیمی است که پروژه قهرمانی در سر دارد.

استقلال پرسپولیس تراکتورسازی سپاهان اصفهان وحید امیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر