کد خبر: 772753 A

نایب رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال تهران تایید کرد که سقف پیشنهاد به آندره آ استراماچونی 700 هزار یورو است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، اسماعیل خلیل زاده، نایب رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال تهران در گفت و گو با برنامه "از فوتبال چه خبر" رادیو جوان درباره وضعیت همکاری با آندره آ استراماچونی اظهار داشت: عدم حضور ایشان کذب است؛ قرار شده که دستیاران او گزارش‌شان را به آقای استراماچونی بدهند و ایشان حداقل تا روز شنبه قرارداد الکترونیکی خودش را امضا کند و بعد از امضا هم وارد ایران شود. اگر هم بخواهد به ایران نیاید اطلاع می‌دهد و در آن زمان ما هم به شما اطلاع می‌دهیم.

او در پاسخ به این سوال که کامران منزوی دیگر عضو هیات مدیره گفته بود که تا عصر امروز استراماچونی به ایران می‌آید گفت: من باشگاه بودم از ایشان که سوال کردم گفتند که که من مصاحبه نکردم؛ حالا نمیدانم آنطور که ایشان گفتند صحبت نکرده‌اند. حالا من عرض کردم که از امروز تا شنبه ما منتظر خبر آقای ماچونی هستیم ولی احساس می‌کنم که وارد ایران می‌شود.

خلیل زاده در این باره که چه شد به تردید رسیدند گفت: بعد از اینکه با ایشان در ترکیه آقای خطیر و فتحی جلسه داشتند بر اساس مصوبه هیات مدیره قرار بود دو عضو هیات مدیره آقای مباشری و فتحی در این جلسه باشند که آقای مباشری تشریف نبردند و حالا مصاحبه‌هایی هم انجام دادند؛ آنجا روی دستیاران و دستمزدها توافق کردند و مجددا آمدند و در هیات مدیره مطرح کردند؛ هیات مدیره یک سقفی را برای آقای مدیرعامل در نظر گرفت و مجددا ایشان پیشنهادات را رد و بدل کردند. او سرمربی بزرگ و خارجی است و افرادی که یک سری شانتاژ ایجاد می‌کردند برای او پیام میفرستادند. ایشان هم به هر حال بلافاصله هر دو دستیارش را به تهران فرستاد که اگر بشود توافق نهایی را انجام بدهیم.

او درباره مبلغ قرارداد آندره آ استراماچونی اظهار داشت: ایشان  به همراه دو دستیارش در مجموع 700 هزار یورو می‌گیرند. در بحث صیادمنش هم صحبت کرده بودم و قراردادها را گفتم و هیچ وقت کم و زیاد نمیگویم. پیشنهاد ما تا سقف 700هزار یورو بوده و مصوبه هیات مدیره این است. 

خلیل زاده درباره محمد بلبلی گفت: یک مذاکره‌ای بین معاون باشگاه ما و آقای بلبلی برگزار شده بود و قرار شده که کارهای اداری و رضایت باشگاه‌ها گرفته شود که خلاصه اگر به توافق نهایی برسیم به باشگاه استقلال منتقل شود. نمی‌دانم که مذاکره مستقیم بوده یا نه ولی این را می‌دانم که مذاکره برگزار شده است. 

او در این باره که در خطر محرومیت هستید یا نه گفت: من مذاکره مستقیم ایشان را نمی‌دانم و اطلاع ندارم. با او قرارداد نبستیم. چیزی ثبت نشده است و چنین چیزی واقعیت ندارد.

خلیل زاده درباره اتفاقات آکادمی باشگاه استقلال هم گفت: آقای مومنی که هستند و به کارشان ادامه می‌دهند. ان شاء الله ببینیم که در جلسه یکشبنه یا دوشنبه هیات مدیره چه اتفاقی می‌افتد.

استقلال تهران اسماعیل خلیل زاده هیات مدیره استقلال تهران آندره آ استراماچونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر