کد خبر: 772450 A

مدافع جنجالی سپاهان حاضر به تمدید قرارداد با این تیم نشد و به نظر نمی‌رسد باشگاه هم چندان از این موضوع ناراضی باشد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سیاوش یزدانی، مدافع فصل گذشته سپاهان که یکی از بهترین و البته جنجالی‌ترین بازیکنان این تیم بود فصل بعد در تیم دیگری که گفته می‌شود استقلال تهران است توپ خواهد زد و دیگر در جمع طلایی‌پوشان نخواهد بود.

یزدانی که قراردادش با سپاهان تمام شده در جلسه‌ مذاکره با باشگاه برای تمدید به توافق نرسید تا باب مذاکره با جدی‌ترین پیشنهاد دیگرش یعنی استقلال تهران را باز کند و طرفین به توافقات خوبی هم دست پیدا کردند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد به زودی قرارداد امضا خواهد شد.

گفته می‌شود یزدانی از سپاهان خواسته در قراردادش بند جدایی بی‌قید و شرط در صورت داشتن پیشنهاد خارجی را مطرح کرده است که مورد موافقت باشگاه قرار نگرفته است. مدیر برنامه‌های این بازیکن به او از شانس پیوستنش به تیم‌های اروپایی خبر داده ولی گفته شاید این امر در تابستان میسر نشود و ممکن است در پنجره زمستانی شانس بهتری برای لژیونر شدن داشته باشد و بهتر است جوری قرارداد ببندد که اگر در نیم فصل خواست جدات شود مشکلی برایش وجود نداشته باشد.

برخلاف سپاهان، استقلالی‌ها با شرط یزدانی موافقت کردند و حاضر شدند در ازای دریافت مبلغ نه چندان سنگینی به او در نیم فصل اجازه جدایی بدهند و همین موضوع شرایط همکاری را فراهم کرده است.

نکته دیگری که در این میان اهمیت دارد این است که سپاهانی‌ها تلاش چندانی برای متقاعد کردن یزدانی به خرج ندادند چرا که میل زیادی هم به تمدید با این بازیکن نداشتند و به خاطر حاشیه‌هایی که فصل گذشته داشت ترجیح دادند سراغ سایر گزینه‌ها برای خط دفاع بروند.

سپاهان در حال حاضر چند گزینه برای جانشینی یزدانی در خط دفاع زیر نظر دارد که مشغول مذاکره با آنهاست و احتمالا با 2 مدافع میانی به توافق خواهد رسید.

محمد نژادمهدی و هادی محمدی، دو مدافع میانی ذوب آهن هستند که سپاهانی‌ها نسبت به جذبشان علاقه نشان دادند. نژادمهدی در ذوب آهن و محمدی در تراکتورسازی شاگرد قلعه‌نویی بودند و سرمربی سپاهان به بازی آنها اعتقاد دارد.

گزینه جدی دیگر سپاهان، جورج ولسیانی، مدافع گرجستانی فصل گذشته نساجی است که او هم در ذوب آهن زیر نظر قلعه‌نویی فعالیت کرده بود.

این نفرات جدی‌ترین گزینه‌های سپاهان هستند و به جز آنها چند بازیکن دیگر هم در فهرست این تیم حضور دارند که اگر مذاکره با نفرات بالا به بن بست خورد سراغ آنها بروند.

باید دید در نهایت مدافعی که به سپاهان می‌پیوندد چه کسی خواهد بود.

لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان سیاوش یزدانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر