کد خبر: 772421 A

اولویت تمدید با قدیمی‌ها است

سرمربی سابق تیم ملی معتقد است ویلموتس می‌تواند به فوتبال ایران کمک کند.

به گزارش ایلنا، سرمربی پیکان لیست بازیکنان جدیدش را به باشگاه داده است ولی می‌گوید اولویت تمدید با بازیکنان قدیمی است. حسین فرکی می‌گوید اوضاع خوب است و قرار است بر اساس لیستی که به باشگاه دادم برای فصل یک تیم خوب و در خور نام پیکان ببندینم تا با قدرت وارد مسابقات شویم.

لیست بازیکنان مورد نظر خودتان را به باشگاه داده‌اید؟

من لیست بازیکنان خودم را به باشگاه داده‌ام و قرار است که بازیکنان مورد نظر جذب شوند.

از فصل گذشته بازیکنی در لیست شما هست؟

اتفاقا اولویت لیست من بازیکنان تیم خودمان هستم که طبق ان از باشگاه خواسته‌ام که با آن‌هایی که مد نظر ما هستند قراردادشان حتما تمدید شود.

بازیکن خاصی مدنظر شما است به قول معروف دنبال ستاره‌ها هم هستید؟

ببینید به هر حال هر تیم دوست دارد که بازیکنان بزرگ و ستاره داشته باشد. همانطور که گفتم اولویت لیست من بازیکنان تیم هستند و سپس بازیکنان جدید در همین راستا بازیکنانی را انتخاب کرده‌ام که بتوانند به تیم کمک کنند. باشگاه هم گفته که نهایت همکاری را با لیست من دارد.

تمرینات از چه زمانی شروع می‌شود؟

طبق برنامه ای که به باشگاه داده‌ام قراراست تمرینات را از 25 خرداد شروع کنم. البته احتمال دارد که با چند روز تاخیر تمرینات شروع شود.

نظرتان در مورد سرمربی جدید تیم‌ملی چیست؟

خب ویلموتس اولین بازی را برد شروع کرد و اتفاقا برد خوب و پر گلی بود. فکر می‌کنم شروع خوبی برای تیم‌ملی بود. بالاخره ایشان مربی کارنامه داری است و در بلژیک خوب کار کرده است. ایشان می‌تواند به تیم‌ملی و فوتبال ما کمک کند.

حسین فرکی پیکان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر