کد خبر: 772047 A

در شرایطی که باشگاه پرسپولیس مدعی شده تا روز شنبه مطالبات برانکو را پرداخت خواهد کرد، طرفین به اختلاف نظر 250 هزار دلاری رسیده‌اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، برانکو طی دو فصل اخیر موفق به تسویه حساب مطالبات خود نشده است و در این میان دو قهرمان لیگ برتر، یک قهرمانی جام حذفی و یک حضور در فینال آسیا را برای این تیم به ارمغان آورده است.

باشگاه پرسپولیس در شرایطی که برانکو پیش از خروج از ایران مدعی شده بود در صورت پرداخت مطالباتش به ایران بازخواهد گشت و در خصوص تمدید قرارداد به بحث خواهد نشست، از پرداخت مطالبات او تا روز شنبه خبر داده است.

با این حال گفته می‌شود باشگاه پرسپولیس در بحث با وکیل کروات برانکو ایوانکوویچ به اختلاف مالی 250 هزار دلاری رسیده‌اند و عدد مدنظر سرمربی برای مطالبات چند وقت اخیرش 250 هزار دلار بیشتر از چیزی است که باشگاه پرسپولیس به آن اعتقاد دارد.

این مساله طی روزهای اخیر به بحث میان طرفین تبدیل شده است و البته پاداشی برای قهرمانی در جام حذفی نیز در قرارداد برانکو گنجانده نشده بود.

با این شرایط اکنون باید دید تا روز شنبه باشگاه قادر خواهد بود با تامین منابع مدنظر بار دیگر برانکو را به تهران بازگرداند یا خیر. البته مساله مهم دیگر اینجاست که باشگاه علاوه بر تامین مطالبات برانکو باید معوقه کادرفنی او را نیز پرداخت کند.

 

پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر