کد خبر: 771979 A

امیدوارم حضور ویلموتس در تیم‌ملی همراه جام باشد

بازیکن ذوب اهن اصفهان معتقد است حضور منصوریان در این تیم باعث ایجاد جو خوب در تیم شده است.

به گزارش ایلنا،قاسم حدادی‌فر هافبک سابق تیم‌ملی معتقد است حضور ویلموتس در تیم‌ملی باعث شد تا مقابل سوریه بازی زیبا و هجومی را ارائه کنیم و با نتیجه خوبی برنده شویم که این کار در تیم‌ملی ما باید ادامه دار باشد و مقابل تیم‌های سطح بالاتر هم با همین شیوه بازی کنیم 

تیم‌ملی در ورزشگاه آزادی سوریه را با نتیجه 5 بر صفر شکست داد. در مورد این دیدار صحبت می‌کنید؟

بازی خیلی خوبی بود. بچه‌ها خیلی خوب، هجومی و با برنامه کار کردند و لذت بردیم و با یک نتیجه خوب هم سوریه را شکست دادیم. از عملکرد تیم‌ملی در این بازی کاملا راضی بودم و فوتبال قشنگی را شاهد بودیم و مهم این بود که تهاجمی و رو به جلو بازی کردیم.

حضور ویلموتس در تیم‌ملی ایران را چطور ارزیابی می‌کنید؟

ایشان مربی بزرگی هستند و در دوران بازیگری هم بازیکن بزرگی بوده‌اند و با ستاره‌های بزرگ دنیا کار کرده‌اند و مربی خوبی است و ارتباط خوبی هم با بازیکنان برقرار کرده‌اند و امیدوارم حضور ایشان در تیم‌ملی ایران همراه با جام باشد 

 

حضور وحید هاشمیان در تیم‌ملی به عنوان دستیار ویلموتس را چطور تحلیل می‌کنید؟

آقای هاشمیان یک فوتبالیست خیلی خوب بود و در مربیگری هم کلاس‌ها را گذراند و شناختی که از بچه‌های ما و فوتبال اروپا دارد خیلی می‌تواند به تیم‌ملی کمک کند. حضور ایشان در تیم‌ملی خیلی مثبت است و می‌تواند خیلی کمک کند چون بازیکن بزرگی بوده و بعد از فوتبالش هم دوره‌های مربیگری سطح بالا را گذرانده و می‌تواند به تیم‌ملی کمک کند.

در مورد ذوب‌آهن صحبت کنیم. جدایی بازیکنان اصلی شما مثل محمد رضا حسینی و رشید مظاهری به تیم تان آسیب نمی‌زند؟

فکر کنم قرارداد 6-7 بازیکن خوب ما تمام شده و این دو تا اعلام کردند که از تیم جدا شده‌اند. حسینی و مظاهری از بازیکنان خیلی خوب و تاثیرگذار ما بودند و در نهایت خودشان باید برای آینده‌شان تصمیم می‌گرفتند. خودم با آن‌ها دوستانه صحبت کردم که بمانند و به تیم کمک کنند چون در آسیا به آن‌ها نیاز داریم اما آن‌ها بازیکن آزاد هستند و خودشان تصمیم گیرنده هستند و نمی‌شود احساسی عمل کرد. برای آن‌ها آرزوی موفقت دارم و خیلی برای ذوب‌آهن زحمت کشیدند و لحظات بسیار خوبی را کنار هم داشتیم و امیدوارم در تیم جدیدشان هم موفق باشند. جدایی آن‌ها اگر بگویم به تیم آسیب نمی‌زند که دروغ گفته‌ام چون چند سال بود برای ذوب‌آهن بازی می‌کردند و در تیم ما جا افتاده بودند و ملی‌پوش شده بودند اما نمی‌شود بازیکن را به زور نگه داشت. ما جوآن‌های خوبی داریم که جایگزین خواهند شد و امیدوارم جای آن‌ها را پر کنند. نمی‌شود احساسی تصمیم گرفت و امیدوارم در تیم جدیدشان هم موفق باشند.

در مورد تمدید قرارداد منصوریان با ذوب‌آهن چه نظری دارید؟

آقای منصوریان از آخرهای نیم‌فصل اول به تیم ما آمد و شرایط را عوض کرد و جو خوبی در تیم ایجاد کرد و بچه‌ها دوستی و رفاقت بیشتری با هم پیدا کردند و تاکتیک تیم مان را هم عوض کرد. البته آقای امید نمازی و دستیارانش هم زحمت خودشان را کشیدند اما تیم مان در نیم‌فصل دوم بهتر شد. قرارداد منصوریان تمدید شد و امیدوارم تیم ما در فصل جدید از اول لیگ خوب شروع کند و خوب هم تمام کند، کاری که پارسال نتوانستیم و نیم‌فصل اول را از دست دادیم و نیم‌فصل دوم هم نتوانستیم کاری کنیم. آینده روشنی برای تیم مان متصورم چون تیم خوب و منسجمی در نیم‌فصل دوم شدیم و امیدوارم در فصل جدید خوب و بهتر عمل کنیم و نتایج خوبی بگیریم. 

 

ذوب اهن اصفهان قاسم حدادی‌فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر