کد خبر: 771499 A

رییس فدراسیون هندبال گفت: یکی از سخت‌ترین گروه‌های سالیان اخیر را داریم و امیدواریم با توجه به وقت کمی که داشتیم بتوانیم جواز حضور در المپیک را بگیریم.

به گزارش ایلنا،علیرضا پاکدل رییس فدراسیون هندبال در جمع خبرنگاران گفت: مجمع انتخاباتی هیأت هندبال لرستان در فضایی سالم و به دور از هر گونه حاشیه برگزار شد و با توجه به پیشینه این استان امیدواریم به جایگاه واقعی‌اش برگردد.

او  در باره وضعی هندبال کشور ادامه داد: تیم ملی هندبال ساحلی اواخر هفته جاری برای حضور در رقابت قهرمانی آسیا و انتخابی جهانی به چین خواهد رفت و بعد از آن در چند ماه آینده تیم ملی بزرگسالان برای انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو به قطر اعزام می‌شود و همین الان هم اردوی این تیم در حال برگزاری است.

پاکدل درباره دشواری گروه مقدماتی المپیک افزود: یکی از سخت‌ترین گروه‌های سالیان اخیر را داریم و امیدواریم با توجه به وقت کمی که داشتیم بتوانیم جواز حضور در المپیک را بگیریم.

رئیس فدراسیون در خصوص استخدام مربی بدنساز خارجی گفت: یک مربی بدنساز کروات که از مربیان برجسته اروپاست و سابقه کار با چند تیم ملی را در کارنامه دارد دیشب وارد کشورمان شده و ۱۰ روز در کنار تیم ملی ایران خواهد بود.

وی اضافه کرد: البته چون ما مربی تخصصی بدنساز هندبال نداریم از وی خواستیم که یک ماه در کشورمان بماند و بعد از تیم ملی، یک کلاس آموزشی تخصصی بدنسازی هندبال را برگزار کنیم.

هندبال المپیک هندبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر