کد خبر: 771471 A

مالک پدیده درباره شایعات مبنی بر عدم حضور در لیگ قهرمانان آسیا واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا، فرهاد حمیداوی در گفت‌وگو با بخش خبری شبکه سه در شایعه کنار گذاشته شدنتیم پدیده  از لیگ قهرمانان آسیا ، گفت: نه تیم ما چنین شرایطی ندارد.

وی در مورد مذاکره  گل‌محمدی با تیم ملی امید و ادامه همکاری با پدیده ،افزود: ۷۲ ساعت قبل از اینکه قبل از اینکه او سرمربی امید شود قرارداد با او امضا کردیم و آقای تاج با مدیرعامل باشگاه ما صحبت کرد در نهایت این مسئله منتفی شد.

وی درباره مشکلات مالی باشگاهش ادامه داد: اگر بگویم مشکل نداریم درست نیست اما به لطف خدا مشکلات‌مان کم است تمام مسئولان استان وبه ویژه شهردار محترم مشهد در کنار ما هستند و از تیم حمایت می‌کنند. شهردار مشهد به ما قول داده یک زمین برای ساخت کمپ در اختیار ما بگذارد و به طور بلندمدت آن را بازپرداخت کنیم.

مالک باشگاه پدیده مشهد  در برگزاری اردوی خارجی، تصریح کرد: فدراسیون فوتبال در مورد برگزار نکردن اردوی خارجی نامه‌ای به ما نزده است و فقط تماس تلفنی بوده است. نمی‌دانیم این مسئله توصیه است یا دستورالعمل. اگر قانون است امیدوارم همه آن را اجرا کنند. اما می‌گویند مربی و بازیکن خارجی نگیرید اما چگونه است که سرخابی‌ها به دنبال مربی خارجی هستند. اگر مسئله جذب بازیکن خارجی هم حل شود تیم ما به دنبال جذب سه بازیکن خارجی است.

حمیداوی در مورد لیست ورود و خروج تیم پدیده در فصل نقل و انتقالات گفت: ۷۰ درصد شاکله تیم را حفظ می کنیم بازیکنانی مثل قاسمی‌نژاد، صادقی و.. را حفظ می‌کنیم فهرست ما فردا به طول کامل مشخص می‌شود.

وی در مورد اینکه جشنی برای صعود به آسیا خواهند گرفت یا نه، افزود: ۱۰ روز دیگر جشن آسیایی شدن را برگزار می‌کنیم.

مالک باشگاه پدیده مشهد با بیان برنامه ریزی های آینده این باشگاه اینگونه توضیح داد : ما برنامه ۳، ۵ و۱۰ ساله داریم و امیدوارم جزو سه تیم اول لیگ هم بشویم.

پدیده شهر خودرو حمیداوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر