کد خبر: 771013 A

مدافع تراکتورسازی از هواداران این تیم خداحافظی کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، محمد طیبی، مدافع تراکتورسازی با انتشار پستی در صفحه شخصی خود از هواداران این تیم خداحافظی کرد.

طیبی در این پست نوشت:

به نام خالق هستی

فصل دیگری از زندگی فوتبالیم این بار در دیار پروشورها و در تیم بزرگ تراکتورسازی رقم خورد.فصلی که پر از تجربه و روزهایی با فراز و نشیب فراوان بود.همراه با غم شما غمگین شدم و با شادی شما شاد. تلاش کردم که بهترین بازی ها را برای شما پرشورها انجام دهم.فارق از بعضی کینه ورزی های جسته و گریخته عده ای از دوستان که کم لطفی بسیاری به من داشتن ، من با تمام عشق و علاقه به پیراهن تراکتور و با شوق و شوری که از شما میگرفتم با غیرت فراوان برای شما و تیم بزرگ تراکتور جنگیدم.اکنون وقت کوچ از دیار شهریار با خاطرات بسیاری که برای من به جا مانده هستم . روزهای خوش فراوانی با شما پرشورها تجربه کردم و با انسانهای فوق العاده ای اشنا شدم .در فصلی که گذشت لحظات و احساسات باور نکردنی و تکرار نشدنی را تجربه کردم و همیشه منش و اخلاق ورزشی را سر لوحه کارم قرار دادم .

بر خود لازم میدارم که از تمام شما پرشورها ،مدریت محترم باشگاه مهندس زنوزی ، مربیان محترم ، هم بازی های عزیزم و همه کسانی که در سال گذشته پشتوانه بنده بودن تشکر و قدردانی کنم .

خوشحالم از اینکه از خود ردی به جای گذاشتم .و با افتخار پیراهن تیم بزرگ تراکتور را بر تن کردم .

با ارزوی روزهایی خوب برای شما پر شورها و تیم بزرگ تراکتورسازی

یاشاسین اذربایجان ♥️

یاشاسین تراختور♥️

 

Screenshot_2019-06-08 محمدطیبی ( mohammad tayebi 2) • Instagram photos and videos

 

تراکتورسازی تبریز لیگ برتر فوتبال محمد طیبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر