کد خبر: 770910 A

نشست خبری رئیس فدراسیون فوتبال با محوریت موضوعات مرتبط با فوتبال ایران و تیم های ملی روز یکشنبه 19 خرداد در هتل آکادمی واقع در مرکز ملی فوتبال ایران برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا،نشست خبری رئیس فدراسیون فوتبال با محوریت موضوعات مرتبط با فوتبال ایران و تیم های ملی روز یکشنبه 19 خرداد در هتل آکادمی واقع در مرکز ملی فوتبال ایران برگزار خواهد شد. این نشست با حضور نمایندگان محترم رسانه ها از ساعت 11 در سالن آمفی تئاتر هتل آکادمی فوتبال و به مدت 60 دقیقه برگزار می شود.

نمایندگان محترم رسانه های گروهی می توانند با همراه داشتن آی دی کارت پوشش مسابقات دوستانه تیم ملی فوتبال (که در سال گذشته صادر شده و اعتبار آن تا پایان سال می باشد) در این نشست حضور یابند.

با توجه به محدودیت سالن برگزاری نشست و تعدد درخواست رسانه ها خواهشمند است رسانه های مکتوب نسبت به معرفی تنها یک خبرنگار و یک عکاس همچنین رسانه های تصویری صدا و سیما یک گزارشگر، یک تصویربردار و یک صدابردار اقدام کنند که با دریافت کارت اس ای دی مکمل امکان حضور در این نشست را پیدا می کنند.

همچنین علاقمندان به طرح پرسش در این نشست از ساعت 10 صبح با حضور در سالن لابی هتل و مراجعه به آقای پاینده ، نماینده روابط عمومی جهت ثبت نام در فهرست سوال کنندگان اقدام کنند.

فدراسیون فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر