کد خبر: 770732 A

شاگردان ایگور کولاکوویچ در دیدار دوم خود در هفته دوم رقابت های لیگ ملت های والیبال به مصاف تیم آرژانتین در شهر توکیو خواهند رفت.

​به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، این دیدار از ساعت 10:40 صبح به وقت تهران آغاز می شود و تیم ایران بعد از شکست نزدیک برابر تیم قدرتمند و پر مهره برزیل برای کسب چهارمین برد خود وارد زمین خواهد شد تا با شکست آرژانتین همچنان در جمع تیم های بالانشین جدول حضور داشته باشد.

آرژانتین با هدایت مارسلو مندز این مسابقات را با 2 برد شروع کرد اما در دو دیدار قبلی خود شکست خورد تا بعد از شروع مقتدرانه در خانه، حالا در ژاپن بعد از تحمل شکست برابر میزبان در دیدار با دیگر نماینده آسیا به دنبال پایان دادن به روند باخت های خود باشد.

ایران و آرژانتین سال گذشته در کشور آرژانتین با یکدیگر مصاف کردند که تیم ایران توانست حریف خود را با نتیجه 3 بر 2 شکست دهد تا آخرین تقابل دو تیم با برتری ایران همراه باشد.

فاکونده کونته با کسب 43 امتیاز در 4 دیدار ابتدایی بیشترین امتیاز را برای این تیم کسب کرده تا آرژانتین در پایان دیدارهای چهارم در رتبه هفتم جدول رده بندی حضور داشته باشد.

فدراسیون والیبال ایگور کولاکوویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر