کد خبر: 770661 A

سرمربی سابق استقلال با انتشار نامه ای از همه همکارانش تشکر کرد تنها کسی که نامش در این لیست نیست، جانشین موقت او فرهاد مجیدی است.

به گزارش ایلنا، تنها سه هفته به پایان رقابت های لیگ هجدهم باقی مانده بود که  با تصمیم مدیران باشگاه استقلال، وینفرد شفر تعلیق شد. این سرمربی که از تسویه نشدن مطالباتش شاکی است و حتی تهدید به شکایت کرده نامه ای خطاب به هواداران استقلال و تقدیری از همکاران سابق خود منتشر کرده. هر چند در این متن از جانشین موقتش تشکری نکرده. متن نامه به شرح زیر است: 

 سرمربی بعد از زیر پاگذاشتن های مکرر مفاد قرارداد از سوی باشگاه که مدت زیادی هم به طول انجامید، به همراه دستیارانم احساس بی احترامی می کنیم. شانس زیادی به باشگاه دادم تا راه حلی پیدا کند ولی دیروز تصمیم گرفتم به این ماجرا پایان بدهم و به وکیلم دستور دادم که قرارداد من را به پایان برساند و در زودترین زمان ممکن پرونده من را به فیفا ارسال کند.

*مایلم از هواداران فوق العاده استقلال تشکر کنم، حمایت شما غیرقابل اندازه گیری بود و حس تان نسبت به استقلال باورنکردنی است.  می خواهم از همکاران ایرانی، جامائیکایی و آلمانی ام تشکر کنم بعد از این مدت کار سختی که در این تیم انجام دادند.

*تماشاگران استقلال می توانند به افرادی مثل محمد، اشکان، بیژن، آرمین و مهرشاد افتخار کنند. می خواهم از بازیکنانم تشکر کنم، آنها کارشان را خیلی خوب انجام دادند. شما تحت هر شرایطی سخت کار کردید و قلبتان را برای باشگاه گذاشتید. مهمتر از همه چیز خیلی پیشرفت کردین، این فوق العاده است و برای من همه شما قهرمان هستین و من به شما افتخار می کنم.

*تشکر ویژه از کاپیتان های من؛ مهدی، کمک زیادی به ما کرد و از روز اول تا آخر نه تنها به تیم بلکه به باشگاه در جهات مختلف کمک کرد. پژمان وقتی از مصدومیت جدی برگشت بسیار سخت جنگید و تبدیل به صخره خط دفاعی ما در این فصل شد. خسرو هم همیشه آماده بود تا صد در صد توان خودش را در موقع نیاز در خدمت تیم بگذارد. شما سه نفر شاید اکنون از هم فاصله گرفته باشید ولی نباید فراموش کنید شما برادرانی هستید که خون آبی در رگ هایتان جریان دارد، با هم قوی تر هستید بچه ها

*تماشاگران عزیز استقلال (عدم وابستگی) فقط زمانی قابل وصول است که ما با ذهنی مستقل به نبرد ادامه بدهیم.

استقلال فرهاد مجیدی وینفرد شفر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر