کد خبر: 770652 A

سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان ایران گفت: قبلا هم گفتم هدف اصلی ما شناخت و کسب تجربه است و سپس به نتیجه گیری فکر مى کنیم. امیدوارم در بازی سوم مقابل آرژانتین هم با دست پر از زمین خارج شویم

به گزارش ایلنا به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال ، سیروس پورموسوى پس از پیروزی در بازی دوم تورنمنت روسیه  مقابل ارمنستان گفت: خدا را شکر توانستیم با یک بازی منسجم و اجرای تاکتیک های لازم  توسط بازیکنان به این پیروزی دست یابیم که از لحاظ روحی و روانی برای ما بسیار با ارزش بود.

وى در ادامه افزود: بچه هاى ما در بازی گذشته مقابل میزبان به خاطر حضور تماشاگران تا حدودى تحت تاثیر جو حاکم در ورزشگاه قرار گرفتند که نتوانستیم موقعیت هایمان را تبدیل به گل کنیم اما در این بازی به خوبی شاگردانم توانستند دستورات کادر فنی را در بازی به نمایش بگذارند و به هر سه امتیاز این دیدار دست یابیم. ما از حالا به فکر بازی بعدی مقابل آرژانتین هستیم و  تمام تمرکزمان را روی بازی سوم که برایمان بسیار حیاطی و مهم نیز هست مى گذاریم.

سرمربی تیم ملی جوانان در پایان اضافه کرد: تیم ما تیم خوبی است همانگونه که قبلا هم گفتم هدف اصلی ما شناخت و کسب تجربه است و سپس به نتیجه گیری فکر مى کنیم. امیدوارم در بازی سوم مقابل آرژانتین هم با دست پر از زمین خارج شویم و بتوانیم با صعود به جدول برنده ها در جمع تیم های برتر قرار بگیریم.

تیم ملی جوانان سیروس پورموسوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر