کد خبر: 770487 A

سرمربی فوتبال سایپا گفت: دوست داشتم بازی تیم ملی را ببینم. ما تمایل داریم ارتباط بهتری با این تیم داشته باشیم. سایپا همیشه باشگاهی بوده که بازیکنان خوبی ساخته و در اختیار تیم ملی قرار داده است.

به گزارش ایلنا، ابراهیم صادقی که در ورزشگاه آزادی برای تماشای بازی دوستانه ایران - سوریه حضور دارد، درباره شرایط تیم فوتبال سایپا گفت: فکر می‌کنم باید تغییرات زیادی در تیم بدهیم. تیمی که 17 بازیکنش قراردادشان تمام است، کار خیلی سختی پیش رو دارد. تا اینجا اما کار ما خیلی خوب بوده است و خیلی هم به تیم‌مان امیدوار هستیم.

او درباره بالا رفتن قیمت قرارداد بازیکنان افزود: در سایپا رقم قرارداد بازیکنان به این شکل نیست و سعی می‌کنیم رقم قرارداد معقولی برای بازیکنان داشته باشیم و قراردادها را بتوانیم پرداخت کنیم. باشگاه سایپا قراردادی می‌بندد که تعهد داشته باشد و تا آخر آن را پرداخت کند. سایپا یکی از باشگاه‌های خوشنام و خوش‌حساب فوتبال ایران است و سعی می‌کنیم این روند را حفظ کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا درخصوص شایعه توافق علی دشتی با استقلال قرارداد ادامه داد: نمی‌دانم و فقط درباره دشتی از طریق رسانه‌ها خبرهایی شنیده‌ام. جزئیات این موضوع را مدیریت باشگاه اعلام می‌کند که به چه صورت است.

صادقی درخصوص علت حضورش در ورزشگاه آزادی برای بازی دوستانه تیم ملی خاطرنشان کرد: من می‌خواستم در تمرینات گذشته تیم ملی هم شرکت کنم که متأسفانه این اتفاق نیفتاد. دوست داشتم بازی تیم ملی را ببینم. ما تمایل داریم ارتباط بهتری با این تیم داشته باشیم. سایپا همیشه باشگاهی بوده که بازیکنان خوبی ساخته و در اختیار تیم ملی قرار داده است.

سایپا ابراهیم صادقی مربی تیم ملی سایپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر