کد خبر: 770391 A

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس از شرایط پرداخت دستمزدش راضی نیست.

به گزارش ایلنا، ماریو بودیمیر، مهاجم کروات که در زمستان به پرسپولیس ملحق شد در گفت و گو با سایت Sportske کرواسی درباره دو قهرمانی به همراه سرخپوشان اظهار داشت: "اکنون همه چیز عالی به نظر می‌رسد. چند روز پیش در فینال جام حذفی ایران بازی کردم که برای من یک تجربه بی‌سابقه بود. توانستیم نخستین دوگانه فوتبال ایران را با پرسپولیس به دست آوریم. در این کشور لیگ بسیار حرفه‌ای وجود دارد. البته باید بگویم این جام پس از یک سیرک واقعی به دست آمد!"

او ادامه داد: "در این بازی ورزشگاه توسط هواداران‌مان پر شده بود و به همین خاطر هواداران تیم رقیب جایی برای نشستن نداشتند. پس از آن مسئولان برگزاری بازی تصمیم گرفتند شرایط را بهبود ببخشند و از هواداران خواهش کردند تا جا را برای هواداران تیم رقیب باز کنند. ورود آنها به ورزشگاه دو ساعت و نیم زمان برد و به همین خاطر بازی با تأخیر آغاز شد. در این زمان سه بار وارد زمین شدیم و در گرمای 39 درجه گرم کردیم! با توجه به این مسائل باید در نظر می‌گرفتیم که برنده شدن در این بازی یک معامله بزرگ بود."

بودیمیر درباره ادامه همکاری با پرسپولیس گفت: "فکر می‌کنم در شرایط کنونی باید به دنبال ادعاهای خود از طریق فیفا باشم. باشگاه پرسپولیس هنوز مبالغ مربوط به قراردادم را به من پرداخت نکرده است. برای همین باید چنین واکنشی داشته باشم. البته هنوز قرارداد دارم و اگر بدهی‌ها پرداخت شوند به تهران باز می‌گردم و به بازی در پرسپولیس ادامه می‌دهم. اگر هم این‌گونه نباشد واقعاً باید به فیفا مراجعه کنم و داستان حضورم در پرسپولیس پایان می‌یابد. در چنین شرایطی به تهران باز نمی‌گردم."

او در پایان گفت: "سخت است باور کنیم بزرگ‌ترین تیم قاره آسیا دستمزدهای بازیکنان خود را پرداخت نمی‌کند. به خاطر چیزهای مشابه همانند وعده‌های دروغین یک بار از فوتبال خداحافظی کرده بودم و فکر می‌کنم این کار را باید دوباره تکرار کنم. می‌دانید برانکو ایوانکوویچ که در ایران یک اسطوره است نمی‌تواند کمکی کند. باید این را در نظر بگیریم که پرسپولیس شاید به او بیشتر از بازیکنان بدهکار است."

پرسپولیس ماریو بودیمیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر