کد خبر: 770336 A

سرپرست تیم ملی والیبال گفت: برزیل اولین رقیب ما است و دیدار پیش رو با برزیل باعث شده تا بازیکنان، انرژی مضاعفی داشته باشند تا به امید خدا بردهای تیم ما تداوم داشته باشد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، امیر خوش‌خبر سرپرست تیم ملی درباره شرایط تیم ایران در توکیو گفت: بعد از حضور در توکیو تمرینات کم‌تری را در دستور کار داشتیم و اولین تمرین توپی بازیکنان، روز چهارشنبه برگزار شد زیرا آثار خستگی در چهره‌ی بازیکنان دیده می‌شد. برزیل اولین رقیب ما است و دیدار پیش رو با برزیل باعث شده تا بازیکنان، انرژی مضاعفی داشته باشند تا به امید خدا بردهای تیم ما تداوم داشته باشد.

وی در ادامه درباره شرایط میزبانی ژاپن اظهار داشت: شرایط توکیو از نظر آب‌و‌هوا و سازماندهی میزبان بسیار خوب است. نقطه‌ی شاخص توکیو این است که آن‌ها تلاش می‌کنند تا میزبانی المپیک را تمرین کنند. سالن فوق مدرنی برای دیدارها ساختند و واقعا فضای سالن تاثیرگذار و مدرن است. شرایط واقعا خوبی حکم‌فرما است. روز چهارشنبه جلسه‌ی ثبت نام مسابقات با مسئول فیلیپینی برگزار شد و تیم‌ها به صورت رسمی ثبت نام کردند. 14 بازیکن را معرفی کردیم و مسعود غلامی جانشین مرتضی شریفی شده است. فدراسیون ژاپن قصد دارد مانند المپیک میزبانی کند و ورود بازیکنان به زمین مانند المپیک خواهند بود و با ادوات مدرن آراسته می‌شود تا ژاپنی‌ها برای المپیک نقص نداشته باشند.

او در ادامه‌ی صحبت‌های خود درباره فضای تیم ملی بیان کرد: وقتی برد کسب می‌شود، همه چیز رضایت‌بخش و خوب است و شرایط همه از نظر روحی و جسمی فوق‌العاده می‌شود. تیم ما متحد، هم‌قسم و همدل است و تمام تمرکز تیم، حفظ شرایط ایده‌آل برای دیگر مسابقات است. آسیب‌دیدگی‌های جزئی داریم و دکتر افروزی به خوبی بازیکنان را پوشش می‌دهد تا بازیکنان آماده‌ی مسابقات شوند. فضای تیم بسیار خوب است و مشکل خاصی نداریم.

تیم ملی والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر