کد خبر: 770331 A

ستاره کلمبیایی ها رئال مادرید بعد از دو سال دوری از این باشگاه به جمع کهکشانی ها بازگشت تا بایرن مونیخ در این رابطه بیانیه ای منتشر کند.

به گزارش ایلنا، ستاره کلمبیایی بایرن مونیخ که با کسب دو مقام قهرمانی بوندسلیگا و یک قهرمانی جام حذفی بود، به اتمام رسید و او باید به رئال مادرید برگردد.

این بازیکن به صورت قرضی از جمع کهکشانی ها به باورایی ها ملحق شده بود. 

خامس به دلیل نیمکت نشینی های زیاد در رئال و اختلاف نظر با زیدان، دو سال پیش با قراردادی دو ساله و قرضی راهی بایرن مونیخ شد. بایرن می توانست تا 15ژوئن امسال، بند خرید دائمی 42 میلیون یورویی او را فعال کند اما نه خامس و نه باشگاه مونیخی، تمایلی برای ادامه همکاری با یکدیگر نداشتند.

روزگذشته کارل هاینس رومینیگه، نایب رئیس بایرن، جدایی خامس را تایید کرده بود و امروز باشگاه نیز بیانیه ای رسمی در این مورد صادر کرد:« باشگاه بایرن مونیخ مراتب قدردانی خود از خامس رودریگز را به خاطر دو سال پر از موفقیتی که در باشگاه داشت، اعلام می دارد. حضور او نقش مهمی در موفقیت های بایرن داشت و برای او در ادامه راهش، آرزوی بهترین ها را داریم.»

 

به این ترتیب خامس به رئال بازخواهد گشت اما احتمالا باشگاه مادریدی او را در فهرست فروش قرار خواهد داد و گفته می شود که مقصد بعدی او می تواند ناپولی باشد.

 

بایرن مونیخ رئال مادرید خامس رودریگز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر