کد خبر: 770129 A

آبی‌ها از شرایط فصل گذشته عبرت هم نمی‌گیرند و مدام اشتباهات قبلی را تکرار می‌کنند.

به گزارش ایلنا، انگار سرنوشت استقلال این است که هر فصل را با اتفاقات منفی شروع کند و زمانی برای بلند شدن دست روی زانو بگذارد که کار از کار گذشته است. عجیب این‌که آبی‌ها از این شرایط عبرت هم نمی‌گیرند و مدام اشتباهات قبلی را تکرار می‌کنند. با توجه به این‌که بعد از باخت در دربی نوروزی و مخصوصا پس از شکست برابر پدیده قطعی شده بود که وینفرد شفر آینده‌ای در این تیم ندارد،

انتظار می‌رفت مسوولان باشگاه از همان زمان روی جذب مربی جدید تمرکز کنند و به سرعت با او به توافق برسند. به عنوان مثال اگر دهم فروردین که استقلال به پرسپولیس باخت، مدیران باشگاه به طور چراغ خاموش مذاکره با مربیان خارجی را شروع می‌کردند، می‌توانستند بعد از بازی با پدیده مربی جدید را روی نیمکت تیم‌شان بنشانند و به گزینه مورد نظر فرصت بدهند تا پایان فصل به شناخت نسبی از فوتبال ایران دست پیدا کند. این وسط اما استقلالی‌ها فرهاد مجیدی را برگزیدند که انتخابی مجهول و بی‌فلسفه بود.

اگر آن‌ها قصد داشتند فصل جدید را هم با خود مجیدی شروع کنند، می‌شد انتخاب او را موجه دانست، اما وقتی بنای انتخاب سرمربی خارجی داشتند، روشن نیست چرا این کار را کردند و یک «مطالبه خاموش» در زمینه سرمربیگری برای فرهاد به وجود آوردند.

به هر حال اخبار حاکی از توافقات اولیه باشگاه استقلال با استراماچونی است و شاید تا الان که شما این مطلب را می‌خوانید مرد خوش‌پوش ایتالیایی به عنوان سرمربی قطعی تیم معرفی شده باشد. در این صورت تکلیف فرهاد مجیدی نامشخص است و باید دید او حاضر است دوباره به سمت دستیاری برگردد یا نه. 

استقلال فرهادمجیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر