کد خبر: 769811 A

مدیرعامل پرسپولیس از شرایط این تیم صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، ایرج عرب بعد از پیروزی یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل داماش و قهرمانی در جام حذفی و حواشی به وجود آمده پیش از آغاز این بازی گفت: باید درباره شرایط برگزاری مسابقات یک فکر اساسی‌تر بکنیم, هنوز شرایط اصفهان را فراموش نکردیم و امشب می‌توانست شب شادی برای ما باشد اما خستگی در تن‌مان ماند. هواداران 10 ساعت در دمای 45 درجه در ورزشگاه حضور دارند و همه این‌ها باعث می‌شود خستگی در تن‌مان بماند.

وی درباره کسب دوگانه فصل با قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی, تصریح کرد: خداراشکر می‌کنیم که این اتفاق رخ داد. از کادر فنی و بازیکنان تشکر می‌کنیم که موفق به کسب این عناوین مهم شدند. این حاصل یک کار خوب در مجموعه مدیریتی, فنی و اجرایی بود که در گذشته نیز گرشاسبی زحمات زیادی در باشگاه کشیده است.

عرب درباره حاشیه‌های پیش از دیدار فینال جام حذفی گفت: امشب می‌توانست شب خیلی شاداب‌تری باشد، اما شب جالبی نبود. اتفاقاتی افتاد که این شب بانشاط را تحت‌الشعاع خود قرار داد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نبود که این بازی لغو شود، تصریح کرد: تصمیم به لغو بازی با ما نیست و با سازمان لیگ است. سازمان لیگ درخصوص محل و نحوه برگزاری بازی اقدام می‌کند.

عرب درمورد برکناری فتاحی از ریاست کمیته مسابقات سازمان لیگ خاطرنشان کرد: من هم در حد شما شنیدم.

وی درخصوص ادامه همکاری با برانکو ایوانکوویچ اظهار داشت: داستان برانکو تکراری شده است. او با ما یک سال دیگر قرارداد دارد. ما بخشی از مطالبات برانکو را پرداخت کردیم و به امید خدا، بخش دیگری را هم در روزهای آتی پرداخت می‌کنیم. مشکلی در این باره وجود ندارد.

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایرج عرب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر