کد خبر: 769623 A

هافبک پارس جم از مشکلات تیمش در فصل هجدهم گلایه دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، محمد نوری،‌ هافبک با تجربه پارس جم فصل متفاوتی در ترکیب این تیم تجربه کرد. فصلی

 

* پارس جم این فصل نتوانست درخشش فصل قبل را داشته باشد. دلیلش را در چه می‌بینی؟

واقعیت این است که تیم ما تغییرات زیادی نسبت به فصل گذشته داشت و همین هم باعث شد تا امتیازهایی را در ابتدای فصل از دست بدهیم. اما کم کم هماهنگی بچه ها بیشتر و شرایط تیم بهتر شد. ضمن اینکه مشکلاتی هم وجود داشت که تمرکز تیم را کمی می‌گیرد. البته ما نیم فصل دوم را اگر اشتباه نکنم به لحاظ نتیجه‌گیری در جایگاه هفتم تمام کردیم. قطعا اگر به خوبی حمایت می‌شدیم نتایج بهتری را به دست می‌آوردیم.

 

* مشکلات مالی؟

بله، به هرحال این مساله تاثیر مستقیمی روی عملکرد بازیکنان داشت.

 

* تیم شما بیشترین امتیازش را در خانه به دست آورد و به همان نسبت هم در زمین حریف به مشکل می‌خورد.

تیم ما هواداران بسیار خوبی دارد که در هر شرایطی از تیمشان حمایت می‌کنند ما هم به خوبی از این ویژگی استفاده می‌کردیم. شاید اگر مسائلی که گفتم وجود نداشت ما امتیازهای بیشتری را به دست می آوردیم. تیم هایی که مدعی بودند مشکلاتشان خیلی کمتر بود و به همین دلیل هم من تیم های حاضر در لیگ را به سه دسته تقسیم می کنم.

 

* چطور؟

سری اول تیم‌هایی بودند که برای قهرمانی و کسب سهمیه می‌جنگیدند مثل پرسپولیس، استقلال، سپاهان، پدیده و تراکتورسازی که به نظرم پرسپولیس هم به حقش رسید. سری دوم این تیم‌ها هم هدفشان ماندن در میانه‌های جدول بود. دسته سوم هم تیمهایی بودند که برای سقوط نکردن تلاش می کردند.

 

* تیم شما از عمق و سمت چپ بیشترین گلهایش را دریافت کرده و...

به نظر من وقتی یک تیم گل می‌خورد همه مقصرند و نباید فقط یک نفر را مقصر دانست. البته ما روی ضربات ایستگاهی هم گل‌هایی را دریافت کردیم که همه آنها به دلیل از دست رفتن تمرکز است.

 

* البته تیم‌تان پنالتی خوب می‌گرفت.

یله به این دلیل بود که ما بازیکنان سرعتی و پا به توپ داشتیم.

 

* فصل را خیلی بد تمام کردید.

ما با تیم‌هایی بازی کردیم که یا مدعی بودند یا در حال سقوط یا نسبت به گذشته‌شان متحول شده بودند. مثلا پیکان را در نیم فصل اول با سه گل شکست دادیم اما در بازی برگشت روی اشتباهات داوری باختیم و داور یک پنالتی اشتباه برای حریف گرفت. ما به هدفمان که بقای لیگ بود دست پیدا کردیم اما یکسری اتفاقات می‌افتد که ارتباطی به بازیکن ندارد. من فکر می‌کنم حداقل هشت امتیاز را روی اشتباهات داوری از دست دادیم. این ادعای من بر اساس گفته کارشناسان داوری است.

 

* شاید یک دلیلش این بود که خیالتان از بقا راحت و انگیزه زیادی نداشتید؟

اتفاقا من این طوری فکر نمی‌کنم. این درست که ما نه سقوط می کردیم نه شانس کسب سهمیه داشتیم اما در تمام بازی‌ها با انگیزه زیاد به زمین می‌رفتیم. نمونه‌اش بازی با پرسپولیس در روز پایانی که تلاش بسیار زیادی را انجام دادیم.

 

* سخت‌ترین بازیتان مقابل چه تیمی بود؟

به اعتقاد من تمام بازی ها سخت بود.

 

* تیم شما بیشتر گل‌هایش را در نیمه دوم زده و در نیمه اول هم بیشتر گل‌هایش را دریافت کرده است.

همان طور که گفتم تیم ما به دلیل تغییراتی که داشت جوانتر شده بود و شاید تا حدودی کم تجربه، به همین دلیل در نیمه اول بیشتر گل می خوردیم. اما به لحاظ بدنی جزو تیم های خوب لیگ بودیم و در نیمه دوم کم نمی‌آوردیم.

 

* برای لیگ نوزدهم چه انتظاری از مسئولان برگزاری داری؟

من امیدوارم که مسئولان سازمان لیگ به هیچ عنوان اجازه شرکت تیمهای بدهکار را در لیگ ندهند. متاسفانه می‌بینیم که خیلی تیم‌ها بدهی دارند اما در فصل نقل و انتقالات هم فعالیت می‌کنند. به لحاظ سخت افزاری هم ورزشگاه‌ها باید مجهزتر شوند چون تعدادی از آنها شرایط لازم را برای برگزاری مسابقات ندارند. همین طور کیفیت چمن بعضی از استادیوم‌ها هم مناسب نیست.

لیگ برتر فوتبال محمد نوری پارس جم جنوبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر