کد خبر: 769335 A

سرمربی داماش گیلان گفت: در مورد شرجی بودن اینجا هم باید بگویم که برای ما خیلی خوب است و ما وقتی فهمیدیم اهواز میزبان است، خوشحال شدیم. در مورد گرما هم باید بگویم شرایط برای هر دو تیم یکسان است.

به گزارش ایلنا، سیامک فراهانی، سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان در نشست خبری پیش از بازی فینال جام حذفی با پرسپولیس گفت: از اینکه که در فینال حضور داریم، خیلی خوشحال هستم. ما از ابتدا به فینال نگاه نمی‌کردیم. سعی می‌کردیم در هر مرحله با تمام توان ظاهر شویم. حضور در فینال به ما انگیزه زیادی می دهد. ما برای تماشاگران مان بازی می کنیم و می‌خواهیم آنها را خوشحال کنیم.

او درباره کیفیت تیم رقیب ادامه داد : پرسپولیس بهترین تیم ایران است. وقتی تیمی ۳ سال قهرمان ایران می شود حرفی برای تعریف نمی ماند. بزرگترین انگیزه ما هواداران ما هستند تا آنها را راضی نگه داریم. حضور در فینال برای بازیکنان و مربی هم انگیزه زیادی دارد. ما در ابتدا به بازی های حذفی به عنوان بازی تدارکاتی نگاه می کردیم.

فراهانی درخصوص آب و هوای اهواز افزود: در مورد شرجی بودن اینجا هم باید بگویم که برای ما خیلی خوب است و ما وقتی فهمیدیم اهواز میزبان است، خوشحال شدیم. در مورد گرما هم باید بگویم شرایط برای هر دو تیم یکسان است.

وی درباره دوری شاگردان از شرایط مسابقه اظهار داشت: ما مدتی هست که از کوران مسابقات به دور هستیم. همه کمبودها را امیدواریم با انگیزه و میل به پیروزی جبران کنیم. بازی در ورزشگاه فولاد هم به هر مربی و بازیکنی انگیزه می‌دهد. امیدوارم همه ورزشگاه‌های ما همین گونه پیشرفته باشند.

فراهانی درباره تاکتیک تیمش در بازی فردا گفت: چه بازی تهاجمی و چه تدافعی تیم ما باید شجاع باشد. ما فردا دقایق زیادی را بدون توپ خواهیم بود اما باید شجاع باشیم. من تیم اتلتیکو مادرید را به همین خاطر تحسین می کنم.

سرمربی داماش درباره شکست تیمش برابر نیرو زمینی در پلی آف دسته دوم کشور اینگونه توضیح داد: ما روز خیلی بدی داشتیم. ۱۵ هزار نفر به ورزشگاه آمده بودند و خیلی از تماشاگران گریه می کردند اما ما تصمیم گرفتیم در مورد مسائل داوری صحبت نکنیم و این موضوع را به مدیریت بسپاریم.

او در پایان گفت: وقتی شما وارد فینال می‌شوید، رویایی دارید. ما رویایی داریم و باید برای آن خیلی بجنگیم. با اینکه شانس اول قهرمانی پرسپولیس است اما ما هم می‌خواهیم به رویایی که آرام آرام به آن نزدیک شدیم، دست پیدا کنیم.

جام حذفی سیامک فراهانی سرمربی داماش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر