کد خبر: 769181 A

گلر جدید سایپا از دلایل انتخاب این تیم صحبت کرد.

احمد گوهری در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص پیوستنش به سایپا اظهار داشت: من پیش از این سابقه حضور در سایپا را داشتم و با اتمسفر این باشگاه آشنا هستم و آن را دوست دارم. چند پیشنهاد خوب داشتم ولی هدفم این بود که در تهران بازی کنم و خودم را یک سایپایی می‌دانم و برای همین پیشنهاد این تیم را قبول کردم تا در آن پیشرفت کنم.

وی در مورد کار زیر نظر صادقی گفت: صادقی سال‌ها در سایپا بوده و از جنس این باشگاه بوده است و فکر می‌کنم بهترین انتخاب برای نیمکت این تیم بود. مربی جوانی است و انگیزه زیادی دارد و فکر می‌کنم سال خوبی تحت هدایت او در سایپا در پیش داشته باشیم.

گلر جدید سایپا در مورد حضور دو بازیکن مدعی در پست او عنوان کرد: من هیچ وقت از رقابت نترسیدم و الان هم ترسی از این موضوع ندارم. من تلاشم را می‌کنم که بهترین عملکرد را داشته باشم و اگر بازی در ترکیب اصلی سایپا روزی من باشد به آن می‌رسم.

گوهری در مورد عملکرد فصل گذشته‌اش در پارس جم خاطرنشان کرد: فصل فوق‌العاده‌ای برای من بود و خیلی خوب شروع کردم و از کادرفنی ممنونم که به من اعتماد کرد و فرصت دیده شدن داشت. بدشانسی باعث شد مصدوم شوم و یک مقدار هم بی‌تجربگی خودم بود که تمرینات پرفشاری انجام می‌دادم و باعث شد مصدوم شوم و بازی‌های زیادی را از دست دادم ولی این برایم تجربه شد و دیگر تکرار نمی‌شود.

وی افزود: از تارتار و اینانلو مربی گلرهایم در پارس جم و هواداران خوب این تیم تشکر می‌کنم و سال خوبی در آنجا پشت سر گذاشتم و تا همیشه آنها را در یاد خودم دارم و هر جا که باشم جم را شهر خودم می‌دانم و امیدوارم موفق باشند. متاسفانه مشکلاتی وجود داشت و مسائل مالی اجازه نداد بمانیم چون وضعیت اقتصادی کشور طوری است که یک بازیکن در شرایط سنی من خیلی تحت فشار است.

گلر جدید سایپا در مورد اهدافش در تیم جدید عنوان کرد: علاوه بر موفقیت با سایپا دوست دارم به تیم ملی هم دعوت شوم. سال گذشته فاصله‌ای تا ملی‌پوش شدن نداشتم ولی همان اتفاقاتی که گفتم رخ داد و از هدفم دور شدم ولی سایپا را انتخاب کردم که مسیر رسیدنم به تیم ملی هموار باشد و دوست دارم حداقل یک اردو دعوت شوم و خودم را به سرمربی تیم ملی نشان دهم.

سایپا لیگ برتر فوتبال احمد گوهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر