کد خبر: 768912 A

امتیازآورترین بازیکن ایران پس از پیروزی برابر ایتالیا گفت: معمولا شروع خوبی در تورنمنت ها نداشتیم اما خداراشکر با همدلی همه بازیکنان توانستیم به بازی برگردیم و پیروز شویم.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، امیر غفور پشت خطر زن تیم ملی والیبال ایران پس از برد 3 بر یک ایتالیا در هفته نخست لیگ ملت های والیبال اظهار کرد: خدارا شکر خیلی برای ما مهم بود که بتوانیم این بازی را با برد به پایان برسانیم. پیش از این معمولا در تورنمنت ها شروع خوبی نداشتیم و حتی در این بازی هم تا اواسط ست دوم اصلا بازی آن طور که دلمان می خواست نمی چرخید. این هم دلایل زیادی دارد که شاید مهمترین آن نبود بازی های تدارکاتی است. یک تیم هر چقدر هم تمرین کند تا وقتی که در شرایط مسابقه قرار نگیرد نمی تواند محک جدی بخورد.


وی افزود: خدارا شکر بازیکنان با همدلی و همتی که داشتند توانستند این بازی را خیلی خوب برگردانند و امیدوارم با این روحیه خوب در بازی بعدی هم ظاهر شویم. چین تیم خوبی دارد و میزبان این هفته از رقابت هاست. آن ها از میانگین قدی خیلی خوبی برخوردارند و بازی آسانی با این تیم نداریم. امیدوارم بازی بعدی مقابل چین را هم با قدرت پشت سر بگذاریم.

 

تیم ملی والیبال غفور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر