کد خبر: 768911 A

بازیکن تیم ملی والیبال کشورمان گفت: متأسفانه در سِت اول خیلی بد شروع کردیم و دریافت اول و سرویس مشکل زیادی داشتیم، اما خدا را شکر از ست دوم بازیکنان خودشان را در زمین پیدا کرده و شرایط را بهبود بخشیدند.

به گزارش ایلنا، میلاد عبادی‌پور پس از پیروزی ایران برابر ایتالیا در هفته نخست لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ گفت: همانطور که همه می‌دانند بازی اول در هر تورنمنتی شرایط خاص و سخت خود را دارد. در این بازی هم شرایط برای ما خیلی سخت بود چون متأسفانه بازی تدارکاتی نداشتیم و بر عکس ما تیم جوان و با انگیزه ایتالیا پیش از این دو بازی تدارکاتی را با ژاپن برگزار کرده بود که برای آن‌ها کمک کننده بود.

او ادامه داد: متأسفانه در سِت اول خیلی بد شروع کردیم و دریافت اول و سرویس مشکل زیادی داشتیم، اما خدا را شکر از ست دوم بازیکنان خودشان را در زمین پیدا کرده و شرایط را بهبود بخشیدند. من فکر می‌کنم از ست دوم بود که استارت ما زده شد و بازی را در اختیار گرفتیم.

لژیونر والیبال ایران در لیگ لهستان، در خصوص برآورده شدن انتظارات هواداران تیم ملی والیبال گفت: من فکر می‌کنم که خوب بازی کردن ما مقابل همه تیم‌ها از همه چیز مهم‌تر است. نتیجه خیلی مهم است اما، قطعاً اگر خوب بازی کنیم نتیجه کسب شده برای تیم و تک تک مردم ایران رضایت بخش خواهد بود. امروز هم هدف ما این بود که خوب باشیم و از این به بعد هم اسم تیم‌ها برای ما مهم نیست. می‌خواهیم خوب باشیم.

تیم ملی والیبال میلاد عبادی پور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر