کد خبر: 768855 A

مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان اعلام کرد امیرقلعه نویی برای فصل آینده هم هدایت طلایی پوشان را برعهده خواهد داشت.

به گزارش ایلنا، مسعود تابش مدیرعامل سپاهان در گفتگو با برنامه فوتبال برتر و در رابطه با حواشی بازی نیمه نهایی جام حذفی گفت: در داخل ورزشگاه اتفاق خاصی نیفتاد. البته هواداران دو تیم توهین هایی به هم کردند، اما اتفاقات در بیرون از ورزشگاه افتاده است. اتفاقاتی که گزارش می شود و این تعداد مصدومانی که می گویند در زد و خوردها بوده اند، تعداد بسیار کمتری بوده و در حد ۵- ۶ نفر به اورژانس منتقل شده اند که به صورت سرپایی مداوا شده اند. حتی از همکاران خودمان هم در باشگاه سپاهان آسیب دیده اند.

مدیرعامل سپاهان در مورد آسیب دیده ها و عاملان آن گفت: از کجا معلوم هواداران سپاهان بوده‌اند که به ماشین ها خسارت زده اند؟ من نمی دانم چه کسی به خبرنگاران گفته که ماشین هایشان را به پارکینگ نبرند. قرار نبود خبرنگاران ماشین شخصی خودشان را بیاورند. ما خودمان هم با ماشین شخصی به آن جا نمی رویم. هواداران هم می توانستند از پارکینگ عمومی ورزشگاه استفاده کنند.

او در مورد فروش بلیت با قیمت ١٠ هزار تومان به پرسپولیسی‌ها هم گفت: من رنگ زدم و گفتم قیمت بلیت ها را ۵ هزارتومان کنند. تنها شهری که بلیت ۵ هزار تومانی دارد اصفهان است. البته هواداران ما هم در تهران بلیت ۱۵هزارتومانی خریده بودند.

در نهایت تابش در مورد ادامه همکاری امیرقلعه نویی که خبرهایی در مورد پیوستنش به تراکتورسازی به وجود آمده خاطرنشان کرد: فصل بعد هم با امیرقلعه‌نویی هستیم و قرارداد داریم و حتی احتمالا تا ۲ سال آینده هم با ایشان هستیم.

سپاهان اصفهان مسعود تابش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر