کد خبر: 768507 A

دروازه بان سپاهان گفت: من متوجه نشدم چرا کی‌روش استنلی اخراج شد. آن کرنری که برای پرسپولیس گرفته شد باید اوت اعلام می‌شد و محمدایران پوریان به خاطر همین مساله از زمین بازی اخراج شد.

به گزارش ایلنا، پیام نیازمند بازیکن تیم سپاهان پس از شکست تیمش برابر اظهار کرد: خوب بودن ما در این بازی مؤثر نبود و دوست داشتم خوب بودن من در این بازی با پیروزی سپاهان همراه باشد اما این اتفاق نیفتاد. من فکر می‌کنم شایسته این بودیم که با یک جام فصل را تمام کنیم اما هیچ چیزی جز حسرت برای ما باقی نماند.

او درباره ادامه همکاری با سپاهان افزود: من یک سال دیگر با سپاهان قرارداد دارم و در این تیم می‌مانم.

نیازمند ادامه داد: توپی که برای پرسپولیس به گل تبدیل شد با دو تغییر مسیر راهی دروازه ما شد و موجب شد تا در این بازی به پیروزی نرسیم.

دروازه‌بان سپاهان درباره ضربه سری که در دقایق پایانی به سوی دروازه پرسپولیس زد خاطرنشان کرد: بزرگ‌ترین حسرتی بود که در این بازی خوردم، همان ضربه سر بود. آن ضربه می‌توانست جریان بازی را عوض کند اما به گل تبدیل نشد.

او درباره کیفیت داوری اظهار کرد: حواشی این بازی زیاد بود و پیش‌بینی هم می‌کردیم که چنین حواشی داشته باشد. من متوجه نشدم چرا کی‌روش استنلی اخراج شد. آن کرنری که برای پرسپولیس گرفته شد باید اوت اعلام می‌شد و محمدایران پوریان به خاطر همین مساله از زمین بازی اخراج شد.

او درباره اخراج محمد ایران‌پوریان گفت: من محمد را به خوبی می‌شناسم. او فقط یک اعتراض ساده کرد و فکر می‌کنم داور نمی‌دانست او یک کارت قبلاً داشته است.

سپاهان نیازمند ایرانپوریان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر